Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nad Bałtyk po medale. Dziewięć razy na podium


Do Gdańska wybrali się na kolejne zawody reprezentanci mławskiego Płetwala. Trener Tomasz Szczepański zabrał ze sobą siedemnaścioro zawodników. Bilans występu na imprezie o nazwie Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie to dziewięć medali oraz kilkanaście rekordów życiowych.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Najwięcej powodów do radości miał Jan Śledziński. Urodzony w 2006 roku pływak jako jedyny z naszych przedstawicieli wdrapał się na najwyższy stopień podium. W wyścigu na dystansie 100 metrów stylem dowolnym okazał się najlepszy.

Srebro zgarnęli Patryk Kaliszewski (50 metrów stylem motylkowym), Jakub Hincmanowski (50 metrów stylem dowolnym), Jan Sowiński (50 metrów stylem dowolnym), Natalia Tomczak (100 metrów stylem grzbietowym) oraz sztafeta 4×50 metrów stylem dowolnym (Gabriela Szczepkowska, Natalia Tomczak, Izabela Czaplicka i Julia Błażkiewicz). Natomiast brąz przypadł w udziale Julii Błażkiewicz (100 metrów stylem dowolnym), Natalia Tomczak (50 metrów stylem motylkowym) oraz sztafecie 4×50 metrów stylem dowolnym (Zuzanna Deręgowska, Kaja Kamińska, Gabriela Rachuba i Amelia Butryn).

Jeśli chodzi o „życiówki”, to oprócz medalistów rekordy pobili Amelia Butryn (czwarta na 50 metrów w stylu dowolnym), Marcel Bużycki, Izabela Czaplicka, Zuzanna Deręgowska (dwa razy czwarta), Kaja Kamińska, Bartłomiej Kozieł, Aleksander Orkwiszewski, Gabriela Rachuba, Mieszko Sadza i Gabriela Szczepkowska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x