Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwójka dzieci utknęła w windzie na Piłsudskiego


Dziś około godziny 15:37 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o dzieciach uwięzionych w windzie przy ulicy Piłsudskiego, przy podziemnym przejściu do dworca PKP. Do zdarzenia wyruszyły dwa zastępy JRG Mława.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Dla dwójki dzieci, które rzeczywiście utknęły w windzie, na szczęście skończyło się na strachu. W tym samym bowiem czasie, w którym na miejsce zdarzenia dotarli strażacy, przechodzący tamtędy mężczyzna odblokował chwilowo zatrzaśnięte drzwi i uwolnił dzieci.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
2 lata temu

Nie chce się dupy ruszyć po schodach to tak jest

Z bliska
Z bliska
2 lata temu

Ta informacja jest ważna. ALE MYŚLĘ ŻE MŁAWIANIE WINNI WIEDZIEĆ —ŻE DZIŚ ODSZEDŁ OD NAS NA WIECZNĄ WARTĘ HENRYK SŁAWUTA—-NAUCZYCIEL, RADNY MŁAWIANIN ROKU 2016. ŻEGNAJ KOLEGO!!!!!!!

Rodzic
Rodzic
2 lata temu

Widziałem dwa jadące na sygnale wozy strażackie. Wrócił obraz z piątku. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło.

Rodzic
Rodzic
2 lata temu

Widziałem jadące na sygnale wozy strażackie. Wrócił obraz z piątku. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x