Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dwójka dzieci utknęła w windzie na Piłsudskiego


Dziś około godziny 15:37 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o dzieciach uwięzionych w windzie przy ulicy Piłsudskiego, przy podziemnym przejściu do dworca PKP. Do zdarzenia wyruszyły dwa zastępy JRG Mława.

Dla dwójki dzieci, które rzeczywiście utknęły w windzie, na szczęście skończyło się na strachu. W tym samym bowiem czasie, w którym na miejsce zdarzenia dotarli strażacy, przechodzący tamtędy mężczyzna odblokował chwilowo zatrzaśnięte drzwi i uwolnił dzieci.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Dwójka dzieci utknęła w windzie na Piłsudskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mława
Gość

Nie chce się dupy ruszyć po schodach to tak jest

Z bliska
Gość

Ta informacja jest ważna. ALE MYŚLĘ ŻE MŁAWIANIE WINNI WIEDZIEĆ —ŻE DZIŚ ODSZEDŁ OD NAS NA WIECZNĄ WARTĘ HENRYK SŁAWUTA—-NAUCZYCIEL, RADNY MŁAWIANIN ROKU 2016. ŻEGNAJ KOLEGO!!!!!!!

Rodzic
Gość

Widziałem dwa jadące na sygnale wozy strażackie. Wrócił obraz z piątku. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło.

Rodzic
Gość

Widziałem jadące na sygnale wozy strażackie. Wrócił obraz z piątku. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło.

wpDiscuz