Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zniszczyli fotoradar w Bogatem


Nieznani sprawcy 10 maja br. powyginali elementy konstrukcji fotoradaru  m-ki ZURA, ustawionego przy drodze nr 57 w miejscowości Bogate (gm. Przasnysz). Według przasnyskiej policji działania sprawców były umyślne i celowe. Fotoradar należy do Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego w Warszawie i to właśnie funkcjonariusz tej jednostki odkrył zniszczenie i zgłosił policji. GITD szkody wyceniło na 14 tys. zł.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Ciekawe jakiej wysokości mandat dostał prawdopodobnie sprawca?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x