Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Honorowi dawcy krwi są też w Dzierzgowie


10 maja br. mobilny punkt poboru krwi pojawił się na dzierzgowskim rynku w ramach akcji ”Zostań Honorowym Dawcą Krwi!” organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Oddział Terenowy w Mławie. Tego samego dnia podobne krwiobusy pojawiły się też w Warszawie, Płońsku i Żyrardowie.

Krew mógł oddać każdy zdrowy, pełnoletni mieszkaniec gminy, który zechciałby podzielić się tym bezcennym darem. Okazało się, że w Dzierzgowie honorowych dawców krwi nie zabrakło. Łącznie krew oddało 14 osób, co oznacza, że zebrano 6300 ml krwi. Dobry przykład dały władze i pracownicy urzędu gminy w Dzierzgowie, samemu uczestnicząc w akcji i zachęcając innych.

   red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy
2 lata temu

Hahaha akcja wyborcza 14 osób oddało ,ale tylko 4 -em osobom zdjęcia wyszły

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Z matematyką u Ciebie Mieszkańcu gmniny widać , że było pod gòrkę hahaha zanim coś napiszesz przelicz poprawnie , a może weź liczydła

Lili
Lili
2 lata temu

Czy każda akcją społeczna to zaraz z wyborami musi die kojarzyc.
Szczytny cel

Max
Max
2 lata temu

Ach te wybory…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x