Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

Młodzi lekkoatleci z SP 3 na podium


W dniu 8 maja na stadionie miejskim w Mławie odbyły się zawody rzutu lekkoatletycznego. Świetne wyniki osiągnęli w nich młodzi lekkoatleci ze Szkoły Podstawowej nr 3, prowadzeni przez Mirosława Karwowskiego.  Czwórka z nich stanęła na podium. Bezkonkurencyjnym sprinterem okazał się Jakub Zakrzewski, zajmując  I m-ce w biegu na 100m z czasem 12.59 s. Na II miejscu w biegu na dystansie 600m zdobyła Karolina Bielska, a Grzegorz Jędrzejczak w skok w dal oraz Karol Żylak w pchnięciu kulą uplasowali się na III miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Słoneczne ogrody Mława

red/SP 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500