Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzy zastępy straży pożarnej pod starostwem


Był sygnał o pożarze w starostwie. Do zgłoszenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława, ale pożaru na szczęście nie było.  Zadziałała jedynie czujka systemu sygnalizacji ppoż.Zgłoszenie z sygnalizacji alarmowej w starostwie otrzymali policjanci z KPP Mława, którzy przekazali je strażakom. Ci dokładnie sprawdzili budynek i nie stwierdzili żadnego źródła ognia. Nie zachodziła więc konieczność ewakuacji pracowników. Strażacy wykonali jedynie działania kontrolne.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

czyżby władza się paliła_ciekawe do czego?