Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy zastępy straży pożarnej pod starostwem


Był sygnał o pożarze w starostwie. Do zgłoszenia wyjechały trzy zastępy JRG Mława, ale pożaru na szczęście nie było.  Zadziałała jedynie czujka systemu sygnalizacji ppoż.

Zgłoszenie z sygnalizacji alarmowej w starostwie otrzymali policjanci z KPP Mława, którzy przekazali je strażakom. Ci dokładnie sprawdzili budynek i nie stwierdzili żadnego źródła ognia. Nie zachodziła więc konieczność ewakuacji pracowników. Strażacy wykonali jedynie działania kontrolne.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

czyżby władza się paliła_ciekawe do czego?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x