Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Fascynuje cię skok o tyczce? Ta impreza jest dla ciebie


W poniedziałek 21 maja w Mławskiej Hali Sportowej, Fundacja Moniki Pyrek,organizuje dla I-II-III klas szkół podstawowych „Camp propagandowy skoku o tyczce”.  To jeden z elementów cyklu wydarzeń, które odbędą się w dwóch województwach; mazowieckiego (200 dzieci) i warmińsko-mazurskiego (50 dzieci). Monika Pyrek; do niedawna jedna z najlepszych tyczkarek świata, organizuje cztery tego typu imprezy; już się odbyły w Szczecinie i Toruniu, przed nami jest Mława, a później będzie Sopot.

W imieniu pani dr Moniki Pyrek-Rokita, zaproszenie kieruję do wszystkich mieszkańców Mławy i pobliskich miejscowości, ale przede wszystkim do rodziców w/w dzieci – zachęca prezes Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej Janusz Stefan Żbikowski.

Camp jest adresowany do najmłodszych, ale w imprezie wezmą udział jako wolontariusze 14-letnia Gabrysia Goschorska, 14-letni Patrik Bedra, 15-letni Mikołaj Łatka i 16-letni Dawid Ostrowski, wyróżniający się lekkoatleci MAL – MKLA Mława.

Jednocześnie Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna/Mławski Klub Lekkiej Atletyki; „MAL-MKLA Mława” informuje, iż ze względów finansowych, z dniem 1 maja 2018 roku, ograniczyła swoją działalność szkoleniową, tylko do jednej z najtrudniejszych, ale i najbardziej widowiskowych konkurencji sportowych, jaką jest skok o tyczce, ze szczególnym uwzględnieniem dziewcząt!

– Jest to korekta w „Mławskim Modelu Lekkoatletycznym”, uzgodniona z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Warszawie – zapewnia prezes Żbikowski.

red.

Fot. Monika Pyrek Camp

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500
Ktos
Gość
Ktos

21maja w hali sportowej a od której godziny??