Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP nr 7 finalistami konkursu „Młody Matematyk”


27.04.2018r. w siedzibie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie o godzinie 13:00, odbył się finał Powiatowego Konkursu Matematycznego „Młody Matematyk”. Po raz szesnasty młodzi uczniowie klas piątych, szóstych i w tym roku siódmych szkół podstawowych oraz drugich gimnazjum zmagali się z zadaniami w trzech etapach. Dwa pierwsze odbywały się w macierzystych szkołach.

Finalistą konkursu został uczeń, który uzyskał nie mniej niż 75 punktów w dwóch etapach łącznie lub uzyskał najwyższą punktację, ale nie mniej niż 70 % punktów możliwych do uzyskania w obydwu etapach. W finale naszą szkołę reprezentowało łącznie 12 uczniów.

Z klas piątych: Zuzanna Olszak kl. V a

                        Jakub Staniszewski kl. V a

                        Kinga Bogulas kl. V a

                        Patrycja Siejkowska kl. V b

                        Zuzanna Brzezińska kl. V b

                        Jakub Godlewski kl. V d

                        Szymon Grablewski kl. Vd

                        Maja Prejs kl. V e

Z klas szóstych: Karolina Kosek kl. VI a

                        Marcin Pawłowski kl. VI a

                        Natalia Boras kl. VI b

Z klas siódmych: Michał Ragus kl. VII b.

Laureatami tego konkursu z naszej szkoły zostali:

Zuzanna Olszak kl. V a

Natalia Boras kl. VI b

Michał Ragus kl. VII b

Wyróżnienie otrzymała: Patrycja Siejkowska kl. V b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Czekamy na uroczyste podsumowanie konkursu.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x