Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Przenieść ławeczki ze skweru na Wólce, dołożyć nowe czy kontrolować sklepikarzy?


Najbardziej pełnym emocji na zebraniu Osiedla nr 8 Obrońców Mławy, które odbyło się 30 kwietnia okazał się temat osób spożywających alkohol na ławeczkach ustawionych na skwerze, przy wyjściu z podziemnego tunelu. Tak gorącej dyskusji nie było ani przy przyjętym sprawozdaniu z pracy zarządu osiedla za ubiegły rok, przedstawionym przez przewodniczącego Kamila Przybyszewskiego, ani przy tematach inwestycji prowadzonych i planowanych na tym osiedlu.

Wspomniana dyskusja wywiązała się podczas opiniowania przedłożonego mieszkańcom projektu uchwały rady miasta w sprawie ustalenia ilości punktów sprzedaży alkoholu, którą  wkrótce uchwalać będą miejscy radni.

Temat przywołała radna Halina Pszczółkowska. Poinformowała, że do urzędu miasta wpłynął wniosek rodziców dzieci z zatorza, żeby te ławeczki przenieść w inne miejsce, np. bliżej rynku.

– Dzieci wychodzą prosto z tunelu na skwer, i na tych ławkach leżą pijani. Nie ma możliwości, żeby non stop dzwonić na policję. To trzech, czterech panów, ale dwóch non-stop, od rana już tam są. Nie są agresywni, ale dzieci patrzą jak leżą pijani na ławkach. To dla nich widok straszny. Z zatorza dla dzieci to jedyna droga do szkoły – mówiła radna Pszczółkowska.

Okazało się, że zdania mieszkańców w tej sprawie są jednak podzielone. Podobnie jak pomysły na to, jak sobie poradzić z tym problemem.

Obecny na zebraniu policjant informował, że policja reaguje na wezwania o zakłócaniu porządku publicznego. Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie na telefon alarmowy, do dzielnicowego lub umieszczać je na krajowej mapie zagrożeń. Wobec osób bezdomnych wraz ze strażą miejską podejmowane są działania w celu umieszczenia ich w ośrodku. Zwrócił też uwagę, że w pobliżu punktów sprzedaży alkoholu, zawsze takie osoby będą się zbierać. Równocześnie podkreślił, że na Wólce maleje liczba popełnianych wykroczeń, choć rzeczywiście problemem są bywalcy skwerku.

Inni mieszkańcy podnosili, że takich miejsc, gdzie dzieci narażone są na nieprzyjemne widoki jest więcej, jak choćby teren przy starym młynie.

Odmienną koncepcję ograniczenia zjawiska spożywania alkoholu publicznie miał Zbigniew Ruszkowski.Uważał mianowicie, że najskuteczniejsze będą działania, które podejmą sami sprzedawcy.

– Nic tak nie działa jak interwencja tego co sprzedaje. Jest przewidziana forma odebrania koncesji na sprzedaż. Właściciel sklepu nie dopuści by spożywać alkohol w miejscu niedozwolonym, bo cofnięcie koncesji to będzie strata finansowa. Straż miejska jest m.in. po to, żeby egzekwowała, czy sklepikarze sprzedają zgodnie z koncesją  – mówił Zbigniew Ruszkowski.

Z tą tezą polemizował naczelnik wydziału gospodarki komunalnej Piotr Tomaszewski, uważając, że sprzedający nie ma wpływu na to, czy alkohol spożywany będzie na ławeczkach.

Obecni na zebraniu opowiedzieli się ostatecznie za przyjęciem zaproponowanej w uchwale rady miasta liczby punktów sprzedaży. Urszula Sasiak argumentowała, że zmniejszenie liczy punktów sprzedaży automatycznie zwiększy ilość melin. Spośród ósemki mieszkańców osiedla uprawnionych do głosowania tylko dwójka wstrzymała się od pozytywnego zaopiniowania wspomnianej uchwały.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

77 - liczba komentarzy w artykule "Przenieść ławeczki ze skweru na Wólce, dołożyć nowe czy kontrolować sklepikarzy?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
oblicza prawdy
Gość

220 zł diety oraz uczestnictwo w spotkaniach towarzyskich radnych i przewodniczących osiedli to nazwywa się nic? To ja w takim razie poproszę to „nic” sto razy. To też są środki pochodzące z budżetu miasta. Uczciwość powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Oceńcie Państwo sami.

wyborca
Gość

A wpadłem tak sobie Mariankowi minusika dać hehe.

marjolka
Gość

Pszczułkoska dba o dzieci? Ona temat podjęła? To chyba żart jakiś. Babka co wyleciała z roboty za znęcanie się nad uczniami. Na takie zagrywki to już dawno za późno. Myśli że znowu będzie radną, a była już we wszystkich możliwych komitetach, ciągle zmienia okręgi wyborcze po każdej kadencji jak nabałagani w tym z którego się dostała. TO NIE JEST FAIR i kiedy w końcu obywatele to zauważycie? Mam wrażenie że tylko mochery na nią głosują, których niestety jest coraz więcej bo za granicę nie wyjadą przecież jak młodzi.

Anonim
Gość

Mohery to głosują na złotoustego, marjolko 😀
Marjolko, a dlaczego ty nie wyjedziesz za granicę? – bo zamiast mózgu masz sieczkę?

Lord
Gość

Byś się wstydził do kobiety tak się zwracać.

antymelina
Gość

Wytarczy posprzątać raz na zawsze kilka melin, w tym najsławniejszą, melinę pani E. przy szkole (sic!) i od razu krajobraz ulegnie zmianie. O ile Wólka systematycznie pięknieje, to niestety umysły jej mieszkańców nadal tkwią w poprzednim ustroju i myślą, że z meliny najtaniej i najlepiej a sami meliniarze uważają, że na legalu nie da się zrobić biznesu. I to jest chore, ktoś powinien stanowczo przemówić im do rozsądku i położyć kres obrotowi ruskiego spirytusu, od którego niejeden chłopak już wyciągnął kopyta.
A od sklepikarzy się odczepcie bo oni przez te meliny to straty mają tylko.

Pełkoś
Gość

Ludzie nie fisiujcie, bo odbiegliście od tematu.

radna
Gość

Radna pszczółkowska została do szkoły wpuszczona?

Obłuda
Gość

No a nie widzę tu pani radnej wielkiej, której mąż na znanym portalu społecznościowym fotografuje się z bratem przy stole pełnym flaszek i browarów. Zdjęć jest sporo. Nie ma się czemu dziwić, że później MDK korkowe musi oddawać skoro świadomość alkoholowa radnych i ich rodzin jest na takim poziomie. A ta pani radna chyba z tego osiedla jest. No ale ona miałaby się zjawić na spotkaniu o problemach z alkoholem na Wólce…?

cokolwiek
Gość

Byłem widziałem, grubo na stole rzeczywiście. No ale jak się ma za co to kto zabroni zazdrośni mławscy obserwatorzy? No kto zabroni? Oboje niezłe zarobki z tego co się tu i tam usłyszy więc można sobie pozwolić. Idź jeden z drugim za robotę się weź to też będziesz miał foteczki na fejsach z zastawionym stołem.

Anonimowo
Gość

O Czyżby ta Radna była z jedynej słusznej partii czyli PIS.

Anonimowo
Gość

PiS nie ma radnej

To ja
Gość

Boli Cię że jedyna słuszna partia „nierządząca” przez POprzednie lata została odsunięta od koryta

Jainieja
Gość

Nie PiS, oj nie Haha.

JUREK SIKORA
Gość

Czekamy na zebranie tego osiedla kiedy pojawi się Pan burmistrz. Będzie się działo. Będzie zabawa ….

Miau
Gość

A co ten chłopiec w czarnym tak pajacuje tam przy tej ławeczce? Za kogo on sie niby uważa?

XYZ
Gość

Jak jest ten pan przewodniczący, to zawsze jest zabawa. Nawet cyrk

minister
Gość

Działa mi na nerwy ten człowieczek, myśli że powie coś tu i tam to już trzeba mu się na ulicy kłaniać. Dyzmą z pewnością nie zostanie, pogimnastykuje się i powygłupia i zapomną o nim niebawem. Co on niby zrobił? Gdzie te tężnie? Gdzie skwerek? Może jeszcze ktoś mu placówkę pocztową przypisze jak to ktoś pisał w komentarzach. Dajcie spokój, ktoś tu usilnie go promuje ale nie tędy droga.

z bliska
Gość

TEGO CZŁOQWIECZKA—nieuku, po jednym głębszym nikt nie promuje, Pan Kamil promuje sam siebie, swą pracą i zaangażowaniem, aby takie miernoty jak ty prezentowały się z tak głupawymi postami. Ministrem mógł byś ale od pilnowania razem z Vladem publicznego szaletu., bo tylko do tego się nadajecie.

wyborca
Gość

A człowieczek to wielki uczony raptem! Przeczytał kilka prezentacji na zaocznych i dyplom dostał polonistyki. Może jeszcze powinien w szkole uczyć twoim zdaniem dennym?

Vladek
Gość

Masz rację minister! Dyzma wypisz wymaluj!

z bliska
Gość

Jest o wiele mądrzejszy od Ciebie—-Wólczański nieuku, tobie najlepiej pasuje to leżenie na tych ławeczkach, w stanie pijackiego upojenia.

El Capo
Gość

O kim mówisz?

kamilku
Gość

To jest nasz zorro miłościwy który nam wszystko na wólce załatwia, jak to ktoś poetycko niedawno określił, czego się nie dotknie to wygra. Sam siebie mógłby wygrać któregoś pięknego dnia.

z bliska
Gość
Jak trzeba być mało rozgarniętym umysłowo, aby pisać takie bzdury, o młodym człowieku który cały swój wolny czas bezinteresownie poświęca na rzecz swej lokalnej społeczności. Trzeba być okropnym draniem i złośliwcem mało rozgarniętym z kurzym rozumkiem, aby tego nie dostrzegać. W każdej społeczności znajdują się takie typy jak Ty, którym pasuje, tylko aby wokół niego był tylko brud,smród i ubóstwo i pijani kumple odpoczywający po pijaku na okolicznych ławeczkach.—ale nie każdemu taki stan odpowiada. I bardzo dobrze że na Wólce, odnalazł się taki człowiek z incjatywą jak KAMIL PRZYBYSZEWSKI—który swym działaniem przypomina nam że o Wólce nie należy zapominać–bo także… Czytaj więcej »
taka prawda
Gość

bezinteresownie? ja na przyjęcia organizowane przez Burmistrza nie chodzi? to nie jest nic!!! z całym szacunkiem

El komendante
Gość

Jak bezinteresownie 220 zł diety za sesje co miesiąc bierze

kos
Gość

Jarząbku i normalu – nie zachowujcie się jak dzieci. Patrząc na dynamikę zmieniania się plusów i minusów pod waszymi wpisami można bez problemu dojść do wniosku, że piszecie także pod innymi nickami ; Jarząbek ma dodatkowo dwa Anonimy a normal to także mławianin. Być może jeszcze coś przeoczyłem. Kilka nicków to nic strasznego ale te plusy i minusy ……. Walka o ostatnie miejsce jest zacięta 🙂 . Ten kto wygra to naprawdę zacięty człowiek , chyba nie lubi porażek. Współczuję jednemu drugiemu. A teraz pewnie dostanę od was minusy…..

think more
Gość

Kampania rozpoczęta.

Klakiery w akcji.

Lemur
Gość

Radny Wilamowski to godny reprezentant mieszkańców. Szacun!

że co
Gość

A to dobre proszę państwa trzymajcie mnie bo nie mam gdzie usiąść, podobnie jak i ten pan parkingowy. Trzeba się przyjrzeć dobrze w tych wyborach kandydatom.

z bliska
Gość

Bardzo dobra uwaga!!!— a o popularności Radnego świadczy to że na chwilę obecną ma aż 37 minusów , a na Wólce trzeba koniecznie wymienić wszystkich Radnych. Powinniśmy pamiętać o tym przy urnie wyborczej, tym bardziej że zmieniła się ordynacja wyborcza.

Sceptyczny
Gość

Taa … zmieniła się zagłosujesz na kogoś a wejdzie inny z listy. Faktycznie – d o b r a zmiana.

hihi
Gość

Jeśli nie masz gdzie usiąść a nie masz tzw. potrzeby, to nie problem. Gorzej jak „potrzeba” cię przypila, wtedy jak nie masz gdzie usiąść – masz kłopot 😉

Anonimowo
Gość

Chyba załatwił,Ci darmowe, parkowanie w centrum,że tak go chwalisz, ale twe pochwaly ,nijak się mają do rzeczywistości. To Radny bezradny.

Radny Bezradny do Anonimowo
Gość
Tu Ja pisze, Radny Bezradny, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, podnoszący najwyzej rękę i mający przypadkiem zatrudnioną rodzinę w jednostkach organizacyjnych UM. Paryżanin. Wypraszam SOBIE!, aby porównywać moją wykształconą i oględną osobę do innych Radnych. To Ja trenowałem, nie jedną kadencje aby podnosić najwyzej rękę, to Ja i moja rodzina uzupełniamy natychmiast wykształcenie na ciężkich studiach internetowych, gdy zachodzi taka potrzeba, to Ja pierwszy posiadłem najważniejszą cechę radnego, umiejętnego przymykania oka i werbalnego wyrażania pochlebstwa, publicznie o najważniejszym przełożonym. Radny Bezradny, to funkcja a nie określenie, którym mozna sobie od tak szastać i używać go w stosunku do innych… Czytaj więcej »
Lemur
Gość

Rozumiem frustracje niektórych „komentatorów” ale wybory to nie „klikanie”. Zatorze może być dumne z takiego radnego

Anonimowo
Gość

Faktycznie jest pan podobny do lemura

Anonimowo
Gość

Zastanawiam sie , czy ten Lemur, nie jest pracownikiem Ratusza o tym samym nazwisku, czy może to tylko zbieżność nazwisk. Bo ktorz by mogl pisac takie pochwaly, ale moze sie mylę, to nie są frustracje, to tylko stwierdzenie faktów. A co do tej dumy to zobaczymy czy się zalapie, na następną kadencję. A od klikania przed wyborami też wiele bedzie zależało.

rafi
Gość

Wydaje się, że Wilamowski i Krajewski przejdą bez problemu. Reszta – hmm zobaczymy.

z bliska
Gość

Chyba ci na rozum padło, że wypisujesz takie komentarze, KRAJEWSKI-skoczek, gdzie on już nie był, to etatowy DYREKTOR. a parkingowy będzie teraz obsługiwał parkingi przy dworcu, jako wolontariusz. Te nazwiska to pierwsze osoby do skreśleń, pamiętajcie o tym Wólczanie

Clark
Gość

No i dobrze mówisz! Jak skreślą jednego z nich na karcie do głosowania to będzie jak napisał „rafi”.

Anonimowo
Gość

Szkodam że władca nie zechciał przybyć
Było kilka ciekawych tematow jak choćby dom dla seniorow dlaczego w wynajetych pomieszczeniach na osiedlu patrz pustynia a nie w pópowce gdzie jest park scena dlaczego bedziemy placic za wynajem w gorszej lokalizacji i dodatkowo mozna by wykorzystac go na dzialalnosc kulturalną. Ale po co
Tak ciasno urzednikom w um?

Jarząbek
Gość

Władcy jest ciasno.
Lokalizacja domu dziennego pobytu dla seniora to nie tylko zła lokalizacja, to LOKALIZACJA FATALNA. Tam seniorzy nawet nie będą mieli gdzie wyjść na świeże powietrze. Nie ma żadnego placu, nie będzie miejsca na żadne ławeczki, urządzenia do ćwiczeń, brak jest drzew.
To po prostu poroniony pomysł.
Seniorzy otwórzcie szeroko oczy i dostrzeżcie w końcu to, że burmistrz nie dba także o Wasze dobro. Dajcie mu to odczuć podczas najbliższych wyborów samorządowych.

Anonimowo
Gość

A może w tym temacie pomogą, uczestnicy tej wycieczki do Gdańska, i zjednoczoną swe wysiłki, i wspolnie z Mlawianinem Heniem , powalczą, o godziwy Dom dla Seniorów, poki , nie jest jeszcze za późno, A co na to bardzo aktywna, przyjemniej na portalach Szanowna Pani Gracka. Drodzy Seniorzy mlawscy, czas ucieka, nie pozwolcie, aby doscignela was wieczność,

Czytelnik
Gość

Przecież jest coa w rodzaju domu dziennego pobytu w Handlowcu na II piętrze.
Po co w ogóle wydawać pieniądze na tą inwestycję…

Anonim
Gość

Właśnie, dobrze określiłeś: jest „COŚ” w rodzaju…, ale nie dom dziennego pobytu dla seniorów, Tamto, to Stowarzyszenie, a wiadomo, że w stowarzyszeniach nie ma nic darmo.

Anonimowo
Gość

Nie potrzeba zmiany planow, popowki, czy nie lepiej przeniesc na osiedle MOPS,, a to miejsce zagospodarowac właśnie dla Seniorów, poszerzyć, o park i jest wspaniałe miejsce, a nie pustynia, tylko to trzeba naprawdę chcieć, ale jest to do realizacji, tylko nie przy tym Burmistrzu, to nie jest czlowiek do ralizacji takich pomysłów, Panu S.K. najlepiej wychodzi nicnie robienie.

mławianin
Gość

Schowajcie już tego Jarząbka. Żebyś Ty był w życiu taki odważny a nie tylko na forum.

Anonimowo
Gość

Powinieneś się sam schować, nie powinieneś, odbierać ludziom, aktywnosci na portalu,Jarzabek, ma sluszne uwagi, i propozycje, bo z tym Domem Seniora to poroniony pomysł

mławianin
Gość

To Ty jesteś poroniony. Nie pisz Jarząbku pod innym nickiem i tak nikt Cię nie poprze w wyborach. Dom Seniora to bardzo dobry pomysł.

Z bliska
Gość

Jarzabka nie stac aby krecil takie numery o jakie go posodzasz ,jeśli, sam kręcisz takie posty to nie wkladaj to komuś kto tego nie robi ,nie musisz go popierać, sa tacy ktorzy to zrobią za Ciebie.

mławianin
Gość

Nie stać? Znasz go? A może też Ty ?

think more
Gość

Cicho… bo zaraz Cię uznają za Jarząbka i zaczną minusować.
Wiosna w pełni, klakiery ruszyły do ataku.
Jesień niedaleko i burmistrz robi w g…

Z bliska
Gość

Wlasnie, najgorzej z tymi klakierami z Ratusza.v

Bolek
Gość

Nie było burmistrza, bo nie było wstęgi do przecięcia!!!
Ps. Radni z Wólki, kiedy zajmiecie się ulicą Cmentarną wzdłuż ogrodzenia cmentarza (przecież tam nie da się jechać – dół na dole, dziury itp.)

Observer
Gość

Bolku, mieszkańcu już zarzucili włodarzowi całe biurko wnioskami odnośnie ulicy Cmentarnej.
Wiele artykułów było na ten temat w prasie lokalnej.
Tyle, że na burmistrza słowo „Wólka” działa jak płachta na byka i dlatego nic nie robi w tym temacie. Złotousty najchętniej zaorałby Wólkę, ale to na je4sieni chyba jego zaorają i będzie na rowerze pędził do swoje4j willi nad Wkrą.

Anonimowo
Gość

Jak mają się zająć Cmentarno, jak oni tam nie jeżdżą samochodami.Był kiedyś Radny ,co upomnial sie na wniosek mieszkańców, i część Cmentarnej zrobiono, ale tylko do torów, a ponieważ dalej były pola to tą część, zostawiono, szkoda ze tak się stalo.

Feli
Gość

Dlaczego ogłoszenia o zebraniach osiedli nie są w widoczny sposób uwidaczniane?

Realista
Gość
Chcecie powiedzieć że brymę lub ruski spirytus kupują w kanistrach w sklepie spożywczym 🙂 tam od dawna w okolicy są meliny, jeszcze ławeczki nawet Wam się nie śniły. Nie wiem, Policja udaje że nic nie wie, może nie chce wiedzieć bo sami kupują papieroski ?! Zrobić nalot raz drugi, przycisnąć i po problemie. Swoją drogą patrol obywatelski więcej by wskórał. Kiedyś kumpel miał podobny problem w bloku, fekalia na klatce schodowej, butelki po winie. I co? Dzwonił na Policję kilka razy w tygodniu i myślicie że coś pomogło ? 🙂 Postawił sobie w przedpokoju kij leszczynowy, i … raz, drugi… Czytaj więcej »
Anonimowo
Gość
Szacun!! Panie Kamilu, za Pańskie zaangażowanie i aktywność na rzecz mieszkańców tego osiedla. Ale przy tej okazji zebrania powstaje pytanie?–czyżby na tym osiedlu było tylko 8 mieszkańców—a gdzie się podziała reszta, że nie interesowały ich sprawy które powinny im być najbliższe. A Pan Pol aktywista Pis, uważa że kampanie czas już zacząć, im bliżej wyborów uaktywniają się także, obecni Radni: Pszczółkowska i Wilamowski, którzy do tej pory tych problemów nie dostrzegali. A tak w ogóle trzeba mieć niezły tupet, aby pojawiać się na zebraniach Osiedli, z którymi nijak nie jest się związanym, w czym bryluje znana mławska postać Prezesa Bruzdziaka,… Czytaj więcej »
Jarząbek
Gość

Burmiszcza nie było? – ciekawa sprawa, pewnie się boi, że nie da rady odeprzeć postulatów mieszkańców tego niesfornego, zadziornego osiedla. Nie dziwię się, że się bał, ale dziwię się, że nawet nie próbuje dojść do porozumienia z mieszkańcami.
Dziwne to, bo przecież jak aktyw Wólki zmobilizuje mieszkańców w wyborach, to panie burmiszczu masz pan przechlapane jak z tym projektem obywatelskim na 2017 rok, który do tej pory nie został zrealizowany i kuleje, a ponadto bardzo odbiega w swej realizacji od pierwotnego projektu.
Strach jest marnym doradcą.

normal
Gość

Teraz tu jesteś ???? A gdzie jest Mir.K.O ??? Proponuję byś wystartował na burmistrza (bo tak pisze się to słowo analfabeto). A może już byłeś kiedyś kandydatem ????? A może byłaś?

Anonimowo
Gość

Normal, to nienormal, to analfabeta. 😀

Anonimowo
Gość

Najgorzej jest jak odzywają się analfabeci to tylko źle swiadczy o Was, a zwlaszcza Normal.

normal
Gość

Jarząbek, nie zmieniaj nicka ☺ A po drugie : Znasz znaczenie słowa analfabeta ? Jak byś znał to byś tak nie pisał nieuku.

normal
Gość

Piszesz do mnie prostaku ?

Anonimowo
Gość

Ja przepraszam, Normal piszesz sam o sobie. Dobra samokrytyka!!! Tak trzymaj a prostakiem nie zostaniesz.

normal
Gość

Nie przepraszaj.Odpisałem Tobie….. Nie pisz Jarząbku pod innymi nickami.!!!!

Patryk
Gość

Na tym zebraniu więcej kandydatów w najbliższych wyborach niż zwykłych mieszkańców. Był między innymi Pan należący do PiS i będący niby dziennikarzem jednocześnie. A jego misja „dziennikarska” polega tylko na lansowaniu samego siebie.

Patryk
Gość

Właśnie. Trzeba mieć niezły tupet żeby pojawiać się na zebraniu osiedla z którym się nie jest związanym – jak napisał „Anonimowo”

Anonimowo
Gość

Patryk a w zasadzie an radny he he
Ale ty napisałeś to 2 razy z niku patryk juz to wczoraj pisałem nawet hejtowac nie umiecie
Slabo was kracikowa wyszkoliła

Gość12
Gość

Zlikwidować mety, który nie brakuje na Wólce. Problem sam się wtedy rozwiąże.

ktoś
Gość

Zgadzam się z gościem 12 zlikwidować melinę z Kościelnej.Z tej meliny pijaczki mają najbliżej na ławeczki przy wyjściu z tunelu. A zresztą dzieci idące do szkoły codziennie przechodzą koło tego przybytku i nie sądzę żeby nie widywali tych wykluczonych społecznie czekających na lufkę.Niech w końcu policja nie udaje że nie wiedzą o tej melinie.

Anonimowo
Gość

Magnus to jooo

Anonimowo
Gość

Szkoda ze nie było Kowalewskiego albo o Oślizloka. Widocznie na wszystko inne mają czas szkoda wielka moze choć vice by sie pofatygowala

ANONIM
Gość

W ogóle nie szkoda, w/w Panowie potrafią swiecic tylko łysinami tam gdzie jest TV i prasa, tak jak na otwarciu przedszkola.

wpDiscuz