Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Film z muzyką Miro Kępińskiego na festiwalu filmów komórkowych w Toronto


„Soul Hunter”, film krótkometrażowy w reżyserii i z muzyką Miro Kępińskiego weźmie udział w konkursie na Toronto Smartphone Film Festiwal. Festiwal filmów komórkowych odbędzie się pomiędzy 7-10 czerwca w Toronto w Kanadzie. Film „Soul Hunter”, czyli „Łowca Dusz” nawiązuje do  pierwotnych kultur (takich jak Indianie), w których wierzy się, że uwiecznienie żywej istoty na fotografii odbiera jej duszę.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Miro Kępiński – to utytułowany kompozytor muzyki filmowej, producent oraz performer. Najnowsze filmy z jego muzyką, to hollywoodzki dramat „In This Gray Place” z udziałem Phila LaMarra („Pulp Fiction”) oraz komedia-horror „Suicide for Beginners”, w którego obsadzie zobaczymy m.in. Siga Haiga („Kill Bill 2”).
Za muzykę do „The Wounds We Cannot See” (film dokumentalny, USA) zdobył szereg nagród w USA i Indiach (m.in. Best Original Music/Score podczas Los Angeles Independent Film Festival Awards, Award of Recognition – Music Score podczas Hollywood International Independent Documentary Awards). Na uwagę zasługują też projekty performatywne, w których Miro bierze udział jako muzyk i kompozytor, m.in projekt Sesilus, Festiwal Kina Niemego czy Festiwal Warszawski Niewinni Czarodzieje – realizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Muzyka artysty to połączenie minimalizmu z surowością północy oraz słowiańską melancholią wtopioną w klasyczne brzmienia.
Muzyki do ‚In This Gray Place’ można posłuchać pod tym adresem:
http://www.rmfclassic.pl/informacje/Obraz,12/Posluchaj-muzyki-do-filmu-In-This-Gray-Place-ktory-ma-dzis-premiere-Tylko-u-nas,34771.html

źródło: mirokepinskimusic.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x