Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

Uroczystości „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”


Burmistrz Miasta Mława, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie  zapraszają na uroczystości patriotyczne ku czci 100-lecia Niepodległości Polski „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”, które odbędą się 11 maja 2018 roku (piątek) w Parku Miejskim w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Przebieg uroczystości:

08.30 – msza Święta w kościele Świętej Trójcy
09.15 – przemarsz pododdziałów z kościoła na miejsce uroczystości w Parku Miejskim
09.30 – uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”
od godz. 10.30  – program artystyczny, piknik rodzinny, pokazy strażackie, stoiska promocyjne, strażacka grochówka

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

I znowu na imprezie Burmistrz, biega po imprezach dzien w dzień, nie dziwią te dzialania, dla wlasnej promocji, od czasu do czasu wpadnie do Ratusza,aby podpisać, przygotowane, bzdurne rozporządzenia, tak jak z tą dyr.Muzeum.