Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczystości „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”


Burmistrz Miasta Mława, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie  zapraszają na uroczystości patriotyczne ku czci 100-lecia Niepodległości Polski „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”, które odbędą się 11 maja 2018 roku (piątek) w Parku Miejskim w Mławie.

Sprzedam Piec


Przebieg uroczystości:

08.30 – msza Święta w kościele Świętej Trójcy
09.15 – przemarsz pododdziałów z kościoła na miejsce uroczystości w Parku Miejskim
09.30 – uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę „Mławscy Strażacy dla Niepodległej”
od godz. 10.30  – program artystyczny, piknik rodzinny, pokazy strażackie, stoiska promocyjne, strażacka grochówka

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

I znowu na imprezie Burmistrz, biega po imprezach dzien w dzień, nie dziwią te dzialania, dla wlasnej promocji, od czasu do czasu wpadnie do Ratusza,aby podpisać, przygotowane, bzdurne rozporządzenia, tak jak z tą dyr.Muzeum.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x