Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turnieje wiedzy o Polsce na stulecie Niepodległej


Pod hasłem 100 lat dla Niepodległej od 16 do 30 kwietnia br. odbywały  się klasowe turnieje wiedzy o Polsce w SP7 w Mławie. Do naszej szkolnej biblioteki zostali zaproszeni uczniowie klas trzecich.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Celem turnieju  było m. in. podsumowanie i pogłębianie wiadomości na temat  swojego  kraju, symboli narodowych, nabywanie umiejętności pracy w zespole a także kształtowanie postaw patriotycznych. Podczas turnieju  dzieci  wykazały się dużą wiedzą i różnymi umiejętnościami, tak więc rozwiązywanie zadań, nawet tych trudniejszych, nie sprawiło im większych problemów. Dzięki wykorzystaniu edukacyjnych programów komputerowych i zasobów internetowych klasowe rozgrywki były okazją do dobrej zabawy i uświadomienia, że bycie Polakiem zobowiązuje do godnego reprezentowania swojego narodu.

Źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x