Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Działdowie najpiękniej zaśpiewała Maja Nawotczyńska


Z dyplomem, pucharem i nagrodą za zajęcie I miejsca wróciła Maja Nawotczyńska z V Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Gwiazdy to my” w Działdowie. Nasza młoda mławska śpiewaczka najlepiej zaprezentowała się spośród osiemnastu biorących udział w konkursie pięcio i sześciolatków z terenu powiatów działdowskiego i mławskiego.

Sprzedam Piec


Występy małych artystów oceniało jury, w którym zasiadali pomysłodawcy i realizatorzy Projektu Muzycznego „Piosenki snem pisane”: Daniel Chodyna, Katarzyna Misiorek, Katarzyna Prychacz, Marta Kochanek.

Maja Nawotczyńska uczęszcza do Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 3 im. Jana Brzechwy w Mławie. Nie jest to jej pierwszy sukces na scenie. Pierwsze miejsce zdobyła już w ubiegłorocznej edycji konkursu w Działdowie, zdobywała też wyróżnienia i nagrody m.in. w „Rodzinnym Śpiewaniu”, Powiatowym Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie, zakwalifikowała się do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki TULIPANADA 2018.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x