Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławska Aleja Przysmaków była prawie pusta


Bardzo nieśmiało debiutuje w tym roku Mławska Aleja Przysmaków. Jedynie dwójka wystawców wystawiła swoje stoiska w parkowej alei w minioną sobotę. Nie było też zbyt wielu zainteresowanych zakupami. To pierwsza w tym sezonie taka sobota, gdzie wytwórcy żywności z Mławy i okolic mogą sprzedawać zdrową,  przygotowywaną na bazie naturalnych składników i według domowych receptur żywność.

Sprzedam Piec


Mławska Aleja Przysmaków to wydarzenie cykliczne, organizowane będzie w każdą sobotę, począwszy od  5 maja, aż do 29 września.  Po wcześniejszym zgłoszeniu, stoiska można wystawiać w godz. 9.00-14.00 w Parku Miejskim, blisko wejścia od ulicy Żeromskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
2 lata temu

Gdyby zainwestowano w reklamę, na pewno zainteresowanie byłoby większe – ja np nic o akcji nie wiedziałam, a szkoda…

Aga
Aga
2 lata temu

A kto w Mławie robi zdrowa żywność, bez substancji konserwujących- soli peklowej, azotanu sodu itp… NIKT!!!!

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Aga

a czy wśród wystawców są mławianie – raczej nie.
Po prostu kiepska reklama, a w zasadzie ŻADNA.
Po co zaczynać sezon jak brak reklamy? – sztuka dla sztuki.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x