Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Mławska Aleja Przysmaków była prawie pusta


Bardzo nieśmiało debiutuje w tym roku Mławska Aleja Przysmaków. Jedynie dwójka wystawców wystawiła swoje stoiska w parkowej alei w minioną sobotę. Nie było też zbyt wielu zainteresowanych zakupami. To pierwsza w tym sezonie taka sobota, gdzie wytwórcy żywności z Mławy i okolic mogą sprzedawać zdrową,  przygotowywaną na bazie naturalnych składników i według domowych receptur żywność.Mławska Aleja Przysmaków to wydarzenie cykliczne, organizowane będzie w każdą sobotę, począwszy od  5 maja, aż do 29 września.  Po wcześniejszym zgłoszeniu, stoiska można wystawiać w godz. 9.00-14.00 w Parku Miejskim, blisko wejścia od ulicy Żeromskiego.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Magda
Gość
Magda

Gdyby zainwestowano w reklamę, na pewno zainteresowanie byłoby większe – ja np nic o akcji nie wiedziałam, a szkoda…

Aga
Gość
Aga

A kto w Mławie robi zdrowa żywność, bez substancji konserwujących- soli peklowej, azotanu sodu itp… NIKT!!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

a czy wśród wystawców są mławianie – raczej nie.
Po prostu kiepska reklama, a w zasadzie ŻADNA.
Po co zaczynać sezon jak brak reklamy? – sztuka dla sztuki.