Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O Konstytucji 3 Maja w Szkole Filialnej w Grzebsku


4 maja 2018 roku w Szkole Filialnej w Grzebsku trzecioklasiści przygotowali montaż słowno-muzyczny poświęcony Konstytucji 3 Maja. Podczas apelu młodsi koledzy usłyszeli pieśni m.in. „Polonez na 3 Maja” oraz „Witaj Majowa Jutrzenko”. Recytowano też wiersze upamiętniające te ważne w dziejach polskiego narodu wydarzenia. Aktorzy wraz z publicznością (młodszymi koleżankami i kolegami) rozwiązywali krzyżówki o treści patriotycznej i kolorowali symbole narodowe.


źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x