Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Udany miesiąc trenera. Konopianka postraszyła lidera


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Dzierzgowska Tamka pojawiła się na piłkarskiej mapie przed sześcioma laty. Poza B-klasę jeszcze nie wystawiła nosa, w tym sezonie szansę na awans straciła już jesienią. W siedmiu ostatnich spotkaniach poprzedniego roku zdobyła zaledwie dwa oczka.

Nawet w miarę udany start do drugiej fazy sezonu nic już nie zmieni. Reprezentantom Tamki pozostała tylko walka o jak najwyższe miejsce w tabeli, a przede wszystkim zgrywanie zespołu przed przyszłorocznymi rozgrywkami. Nie oznacza, że czasami nie potrafią sprawić niespodzianki – do takiej doszło w sobotnie popołudnie. Na własnym boisku okazali się lepsi od ekipy ze ścisłej czołówki. Katem przybyszów z Gumina okazał się grający trener Jacek Szypulski. Skompletował pierwszego w sezonie hat-tricka. Generalnie kwiecień jest wyjątkowo udany dla szkoleniowca naszego zespołu. W tym miesiącu wpisał się na listę strzelców aż ośmiokrotnie.

Gorzej spisali się w ostatniej kwietniowej serii przedstawiciele powiatu mławskiego w A-klasie. Ostatni w tabeli Żak Szreńsk próbował walczyć z Koroną Karolinowo. Po 62. minucie za sprawą celnego strzału Radosława Pisarkiewicza z rzutu karnego nawet remisowała. Niestety ostatnie słowo należało do konkurentów.

Strzelić liderowi z Glinojecka aż trzy bramki to sztuka nie lada, udało się to wcześniej zaledwie dwóm drużynom. Jednak w przypadku Konopianki dwa celne uderzenia Radosława Nosarzewskiego i jedno Daniela Lisa nie zdały się na zbyt wiele. Kryształ zaliczył bowiem o dwa trafienia więcej.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500