Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów. Na działce letniskowej znaleziono zwłoki mężczyzny


fot. ilustracyjne; Pixabay


3 maja br. na jednej z działek letniskowych na terenie gminy Joniec znaleziono zwłoki mężczyzny.

W dniu 03.05 b.r. ok. godz. 8.00 dyżurny KPP w Płońsku, został powiadomiony o znalezieniu zwłok n.n. mężczyzny na jednej z działek letniskowych na terenie gminy Joniec. Dyżurny skierował na miejsce patrol, który potwierdził to zdarzenie, jednak tożsamość w dalszym ciągu nie była znana. W wyniku podjętych czynności na miejscu zdarzenie policjanci ustalili, że jest to 43 letni mieszkaniec Warszawy. Policjanci z płońskiej komendy pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Płońsku, wykonali czynności na miejscu tego zdarzenia zabezpieczając szereg śladów. Jak ustalono, dzień wcześniej w godzinach nocnych odbywała się libacja alkoholowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogło dojść do pobicia ze skutkiem śmiertelnym lub nieszczęśliwego wypadku. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone w prosektorium do czasu przeprowadzenia sekcji zwłok. Po wynikach sekcji będzie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny i jak do tego doszło. Osoby mogące mieć związek z ta sprawa zostały zatrzymane w policyjnym areszcie. Wszystkie możliwe wersje są sprawdzane przez płońskich śledczych.

źródło: KPP w Płońsku
podinsp. Grzegorz Osiński

Zobacz także…

U sąsiadów. Na działce letniskowej znaleziono zwłoki mężczyzny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x