Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Okolice Przasnysza. W studni odkryto zwłoki 55- letniego mieszkańca Sątrzaski.


fot. ilustracyjne; Pixabay

Sprzedam Piec


Jak informuje portal infoprzasnysz.com – W piątek, 27 kwietnia, do KPP Przasnysz zgłosiła się mieszkanka Przasnysza, aby złożyć doniesienie o zaginięciu jej 55-letniego ojca. Mężczyzna zamieszkiwał samotnie w miejscowości Sątrzaska, gm. Przasnysz.

W toku prowadzonych poszukiwań na posesji zaginionego w nieczynnej studni ujawniono jego zwłoki. Przyczyny oraz okoliczności śmierci mężczyzny bada przasnyska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

źródło: infoprzasnysz.com; KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x