Urlop na żądanie
— 28/06/2020Celem urlopu na żądanie jest zapewnienie pracownikowi możliwości skorzystania z prawa do urlopu bez wcześniejszego uzgadniania jego terminu z pracodawcą….
Uwaga: Polska nadal pod wpływem burz. Jak podaje IMGW – najsilniejsze burze prognozowane są w pasie od Pomorza Gdańskiego i Warmii przez zachodnie Mazowsze, Kujawy po Śląsk i Opolszczyznę. Tam możliwe są opady deszczu do 30 mm i opady gradu, a także porywy wiatru do 90 km/h.
Na Mazowszu prognozuje się wystąpienie w północno-zachodniej połowie województwa burz z opadami deszczu od 20 mm do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad. Istnieje prawdopodobieństwo 30% wystąpienia na zachodzie województwa opadów lokalnie do 50 mm i porywów wiatru do 100 km/h.
Prawdopodobieństwo: 90% (Burze z gradem).
Ważność komunikatu: od 2018-05-03 15:00 do 2018-05-04 01:00.
źródło: IMGW/red.