Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie absolwentów klas mundurowych w ACK w Mławie


„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”, to słowa będące myślą przewodnią uroczystości pożegnania absolwentów klas mundurowych w ACK w Mławie. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Mławie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu z maturzystami.

27 kwietnia br. w Akademickim Centrum Kształcenia przy PWSZ w Ciechanowie, Mława, ul. Warszawska, w auli szkolnej, odbyło się uroczyste pożegnania absolwentów klas mundurowych. Uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego – klasy mundurowe, po raz ostatni spędzili czas w obecności swych wychowawców i nauczycieli, pod których opieką pracowali przez kilka lat nauki w szkole.

Uroczystość tę zaszczycili swą obecnością I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie, nadkom. Krzysztof Hincman, Szef Wydziału Rekrutacji z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie, mjr Marcin Dominiak oraz Kanclerz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, Piotr Wójcik.

Było to wyjątkowo uroczyste spotkanie, podczas którego pani dyrektor Iwona Godlewska dziękując młodzieży za ich ogromną pracę, aktywność i zaangażowanie w życie szkoły, jednocześnie życzyła kolejnych sukcesów na egzaminie maturalnym i w dalszej realizacji podczas wymarzonych studiów i pracy zawodowej.

Życzymy maturzystom powodzenia i zapraszamy w nasze szeregi.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x