Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Egzaminów w SP nr 2 przyszedł czas


Do tegorocznego egzaminu gimnazjalnego przystąpiło 146 uczniów klas trzecich (oddziały gimnazjalne).

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Pierwszego dnia w środę 21 kwietnia musieli się zmierzyć z testami z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki oraz sprawdzili swoją wiedzę z przedmiotów przyrodniczych. Natomiast w piątek 23 kwietnia przyszedł czas na języki obce zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Wyniki poznamy w piątek 15 czerwca 2018r.

autor i fot.: SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x