Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. 8 maja rusza cykl bezpłatnych treningów nordic walking!


8 maja rusza cykl bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera organizowanych wraz z Polską Federacją Nordic Walking. Jest to inicjatywa wsparta przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą Nordic Walking na Receptę.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na darmowe zajęcia:

• od 8 maja do 27 listopada 2018 r.
• zajęcia w każdy wtorek o 17:00
• 30 zajęć w sezonie
• zbiórka – siłownia zewnętrzna przy stadionie MOSiR
• pamiętaj – zabierz swoje kije!

Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra Polskiej Federacji Nordic Walking, w Mławie – instruktor Agnieszka Korytowska.

Nordic Walking na Receptę to ogólnopolska akcja, której kluczowym celem jest propagowanie wśród społeczeństwa ruchu i zdrowego trybu życia. W każdy wtorek od 8 maja do 27 listopada odbywały się będą bezpłatne treningi Nordic Walking z profesjonalnymi instruktorami w 100 miejscowościach w całej Polsce. Ambasadorami akcji są: Justyna Kowalczyk – czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli i pięciokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich, a także aktorzy Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Jeśli zastanawiasz się, czy nordic walking to sport dla Ciebie, mamy dobre informacje – marsze z kijami to bezpieczny sport, który uprawiać może niemal każdy.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x