Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zagrali bajkę o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Ale jak…


Dzisiaj na jednej, wielkiej scenie różne postacie się spotkają i dadzą przedstawienie, bo taki właśnie zamiar mają. Tak rozpoczęło się przedstawienie przygotowane dla ich koleżanek i kolegów przez młodych aktorów z klasy II a Szkoły Podstawowej nr 7.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Przedstawienie było niezwykłe nie tylko dlatego, że rozgrywało się we wspaniałej, naprawdę bajkowej scenografii. Było niezwykłe nie dlatego, że aktorzy byli pięknie poprzebierani, świetnie przygotowani, znali swoje role bezbłędnie i na pamięć. Niezwykłym było to, jak zagrali swoje role. Wartka akcja, świetne i rozśmieszające publiczność dialogi, to wszystko sprawiło, że nikt z widzów się nie nudził.  Zresztą scenariusz przewidział również wspólny taniec i śpiew znanych przebojów razem z publicznością, która ochoczo w te elementy przedstawienia się włączyła. Na zakończenie okazało się też, że uczniowie klasy II a mają nie tylko zdolności aktorskie ale też taneczne, gdyż zwieńczeniem przedstawienia był pokaz tańca, nawet z elementami akrobatycznymi. Kto był i widział, to potwierdzi, kto nie był zaproszony, niech żałuje.

red.

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

Super!!

Werka

Teraz rozumiem dlaczego dopiero po przybyciu burmistrza jest relacja z przedstawienia.Przecież wcześniej dzieciaki występowały przez kolejne dwa dni.Uważałam że Codziennik jest niezależny .Niestety chyba się pomyliłam.A co do przedstawienia rewelacja.Gratulacje dla dzieciaków i pań przygotowujących.

Monia

Gratuluję! Przepiękne przedstawienie!