Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Turnieje łucznicze, średniowieczny Escape Room, tworzenie glinianych naczyń… i wiele innych atrakcji już wkrótce w Grudusku!


Wójt Gminy Grudusk, Spółdzielnia Socjalna Grodzisko i Stowarzyszenie Neminem ex Nusquam zapraszają wszystkich razem i każdego z osobna na wydarzenie z okazji Święta 3-go Maja: Salve! – przybysze z dalekich krain.


ksp Mława
Reklama

13.00. Rozpoczęcie i powitanie Gości, malowanie buziek dzieciom
14.00. Turniej łuczniczy dla dzieci
15.00. Turniej łuczniczy dla dorosłych
16.00. Turniej zabaw dla dzieci
17.00. Turniej zabaw dla rodzin
18.00 Zakończenie pikniku i podziękowanie za uczestnictwo

Serdecznie zapraszamy!

źródło: www.grudusk.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x