Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wzruszający koncert promujący nową płytę Ady Gostkowskiej „Pogoda na Dom”


fot. Mariusz Dmowski

Jolanta Karpińska podziękowania


15 kwietnia br. w warszawskim klubie Hybrydy odbył się koncert promujący nową płytę mławianki, Ady Gostkowskiej, „Pogoda na dom”. Wśród licznie zgromadzonej widowni pojawiło się wielu gości z Mławy i okolic. Kolejka do podpisywania płyt i wspólnych, pamiątkowych zdjęć nie miała końca. 

Ada Gostkowska pochodzi z Mławy. To znana i ceniona aktorka, piosenkarka i lektorka radiowo – telewizyjna. Aktualnie występuje w Teatrze Palladium w Warszawie. Można ją było zobaczyć w spektaklu „Czarodziej” i musicalu „Calineczka”. Aktualnie gra w spektaklu autorstwa Tomasza Jachimka pt. “MĘSKIE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem”.

Nagranie płyty „Pogoda na dom”, poprzedziła wydana w 2007 roku debiutancka płyta „Dwa serca” z gościnnym udziałem Krzysztofa Kolbergera.

Tak Ada Gostkowska mówi o efekcie swojej pracy:

„Pogoda na Dom” to zbiór 12 piosenek jak dwanaście miesięcy w roku. To moje życie, doświadczenie, przemyślenia, moja dojrzałość artystyczna (w końcu stuknęło 25 lat pracy artystycznej), to taka kwintesencja wszystkiego. Myślę, że płyta może cieszyć, trochę bawić, zmusić do odrobiny refleksji i melancholii, a może odnajdziecie w niej własne odbicie ? To możliwe…”

Kolejny koncert promujący nową płytę w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się 28 października 2018. Już teraz na niego serdecznie zapraszamy!

Oficjalna strona artystki: www.adagostkowska.pl

red.

 

 

fot. Mariusz Dmowski

fot. archiwum prywatne

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
anka
Gość
anka

pamiętam ze szkoły podstawowej i średniej: była mało sympatyczna, zawsze niezadowolona, znudzona mina.
A teraz? Piękny, sympatyczny uśmiech. Powodzenia życzę !