Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsza rocznica Grupy „NASZA POEZJA- pisz lub czytaj” i nowy tomik „Myśli sercem pisanych”


Grupa „NASZA POEZJA-  pisz lub czytaj” obchodziła pierwszą rocznicę powstania. Z tej okazji zaprezentowała swój nowy tomik poetycki „Myśli sercem pisane”. O jubileuszu nie zapomnieli też przyjaciele i znajomi poetów – bardzo licznie zjawili się w Miejskiej Bibliotece Publicznej na zorganizowanym z tej okazji 27 kwietnia wieczorze poetycko – muzycznym.

Sprzedam Piec


Grupa „NASZA POEZJA- pisz lub czytaj” to:  Bożena Sala, Cezary Sala, Ewa Przybysz, Wieslawa Palewska, Barbara Strzałkowska, Tomasz Tyszka, Lech Karol Bernaś i właśnie ich twórczości poświęcone było to spotkanie. Jak przystało na wieczór poetycko – muzyczny nie zabrakło ani poezji, ani muzyki. Swoje wiersze czytali członkowie grupy, a towarzyszyła im prezentacja multimedialna. Gościnnie, jeden ze swoich wierszy zaprezentował również Piotr Olszewski dyrektor GOKiS w Iłowie-Osadzie. O dobrą muzykę zadbali w swoich występach artyści: Olga Sobolewska z Mławy i Grzegorz Kucharzewski z Sejn.

Wśród gości znaleźli się m.in. poeci z Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich i Klubu SAP-ART z prezes Janeczką Janakakos-Szymańską, Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa z prezes Renatą Buczyńską oraz koledzy i koleżanki ze Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej.

Po zakończeniu poetyckiej części spotkania nie zabrakło gratulacji, kwiatów i życzeń i już swobodnej konwersacji przy kawie i herbacie.

red.

fot:fb

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
autorka
autorka
2 lata temu

Ja cieszę się z wizyty p Burmistrza . Był dla nas wyjątkowym gościem . Jako Włodarz Miasta . Oraz wszystkim przybyłym . Bez was nie było by nas .

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  autorka

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

JFK..
JFK..
2 lata temu

Otwierasz butelkę z ……nie umieszczam nazwy …..a tam sztuczny usmiech a za nim burniszcz normalnie jest wszedzie bilokuje sie czy jak he he

Jarząbek
Jarząbek
2 lata temu
Reply to  JFK..

Bardzo podoba mi się zdjęcie nr 18,
Burmiszcz obok Pana Olszewskiego, mina burmiszcza bezcenna i bez sztucznego, fałszywego uśmieszku.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

siedzi jak na szpilkach 😀

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x