Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pierwsza rocznica Grupy „NASZA POEZJA- pisz lub czytaj” i nowy tomik „Myśli sercem pisanych”


Grupa „NASZA POEZJA-  pisz lub czytaj” obchodziła pierwszą rocznicę powstania. Z tej okazji zaprezentowała swój nowy tomik poetycki „Myśli sercem pisane”. O jubileuszu nie zapomnieli też przyjaciele i znajomi poetów – bardzo licznie zjawili się w Miejskiej Bibliotece Publicznej na zorganizowanym z tej okazji 27 kwietnia wieczorze poetycko – muzycznym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Grupa „NASZA POEZJA- pisz lub czytaj” to:  Bożena Sala, Cezary Sala, Ewa Przybysz, Wieslawa Palewska, Barbara Strzałkowska, Tomasz Tyszka, Lech Karol Bernaś i właśnie ich twórczości poświęcone było to spotkanie. Jak przystało na wieczór poetycko – muzyczny nie zabrakło ani poezji, ani muzyki. Swoje wiersze czytali członkowie grupy, a towarzyszyła im prezentacja multimedialna. Gościnnie, jeden ze swoich wierszy zaprezentował również Piotr Olszewski dyrektor GOKiS w Iłowie-Osadzie. O dobrą muzykę zadbali w swoich występach artyści: Olga Sobolewska z Mławy i Grzegorz Kucharzewski z Sejn.

Wśród gości znaleźli się m.in. poeci z Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich i Klubu SAP-ART z prezes Janeczką Janakakos-Szymańską, Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa z prezes Renatą Buczyńską oraz koledzy i koleżanki ze Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej.

Po zakończeniu poetyckiej części spotkania nie zabrakło gratulacji, kwiatów i życzeń i już swobodnej konwersacji przy kawie i herbacie.

red.

fot:fb

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
autorka

Ja cieszę się z wizyty p Burmistrza . Był dla nas wyjątkowym gościem . Jako Włodarz Miasta . Oraz wszystkim przybyłym . Bez was nie było by nas .

Anonimowo

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!

JFK..

Otwierasz butelkę z ……nie umieszczam nazwy …..a tam sztuczny usmiech a za nim burniszcz normalnie jest wszedzie bilokuje sie czy jak he he

Jarząbek

Bardzo podoba mi się zdjęcie nr 18,
Burmiszcz obok Pana Olszewskiego, mina burmiszcza bezcenna i bez sztucznego, fałszywego uśmieszku.

Anonimowo

siedzi jak na szpilkach 😀