Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Parada motocyklistów w Przasnyszu. Było na co popatrzeć…


Już po raz siódmy do Przasnysza przybyli motocykliści z całej Polski, by wspólnie zainicjować Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Śmiało możemy stwierdzić, że impreza AMK Rzemieślnik stała się już punktem obowiązkowym w kalendarzu wielu fanów motoryzacji.

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się na przasnyskim rynku. Po powitaniu przybyłych gości zaczęto przygotowania do uroczystej parady motocyklowej ulicami Przasnysza. Po mszy świętej w kościele Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu motocykliści udali się do Zajazdu Sebory, gdzie czekało na nich wiele atrakcji m.in. koncerty, szama z grilla, a przede wszystkim pokaz profesjonalnego stuntu motocyklowego.

źródło i fot.: infoprzasnysz.com

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Eryk
Gość
Eryk

Piękna sprawa