Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dodatkowy, sezonowy przystanek MKM pod lasem


Od 2 maja autobusy linii 1 Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą się zatrzymywały także na przystanku zlokalizowanym na parkingu u zbiegu ulic Kopernika i Alei Marszałkowskiej.

Tej niewielkiej, ale bardzo ważnej zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 1 dokonujemy co roku na początku sezonu letniego, by ułatwić mieszkańcom dostęp do ogródków działkowych. Przystanek będzie funkcjonował do odwołania.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławiak
Gość
Mławiak

Za darmo ludzie jeżdżą i jeszcze narzekają. A jak były płatne to autobusy były puste i nikt nie narzekał.

Mieszkaniec sztuk 1
Gość
Mieszkaniec sztuk 1

Nie za darmo tylko składamy się. Na mkm ke1 000 000 zł wiem ze narracja za darmo jest chwytliwa bo to ustawia mieszkanca jako tego ktory cos otrzymał i ma byc wdzięczny tymczasem my za to placimy

Bart
Gość
Bart

A czy 2 maja MKM bedą kursowały normalnie czy jak w święta

Anna
Gość
Anna

Ten rozkład jazdy to chyba przy tej „tajemniczej coca-coli” układali. Przykłady ? Proszę bardzo: 8.20 dzieci podjeżdżają pod szkołę, pusty autobus znika za zakrętem na wólce, a ludzie z pociągu patrzą w dal, do pracy na 7.00 o MKM-ce zapomnij. Dziwne trasy po kątach, zamiast częste po głównych ulicach od wczesnego rana do póznego wieczora.

Mławianka
Gość
Mławianka

To prawda za mało kursów lini B i w soboty również

Jarząbek
Gość
Jarząbek

„by ułatwić mieszkańcom dostęp do ogródków działkowych” – jeżeli taki cel przyświeca temu przystankowi, to winien on funkcjonować przynajmniej od 1 kwietnia, a nie od 2 maja.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

a może to tylko dla grzybiarzy?