Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo pożegnało komendanta Alfreda Jakubowskiego


W piątek 27 kwietnia Dzierzgowo pożegnało Alfreda Jakubowskiego, emerytowanego, wieloletniego  pracownika miejscowego urzędu gminy i komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierzgowie. Był powszechnie znany i lubiany, zmarł tragicznie 20 kwietnia, na skutek porażenia prądem.

Sprzedam Piec


Śp. Alfred Jakubowski przepracował w urzędzie gminy 40 lat, zajmował się sprawami obronnymi a potem ewidencją ludności. Na emeryturę odszedł w 2015 roku. Od wielu lat pełnił też funkcję komendanta jednostki OSP w Dzierzgowie. Jak mówią o nim sami mieszkańcy, był człowiekiem wartościowym, bardzo rodzinnym, a przy tym ogromnie zasłużonym dla gminy i parafii. Był też lektorem, a bez niego nie odbyły się praktycznie żadne gminne czy kościelne uroczystości.

Zmarł na skutek tragicznego wypadku 20 kwietnia około południa. Wykonując prace związane z czyszczeniem rowu przepływowego za pomocą pompy elektrycznej, doznał porażenia prądem co skutkowało jego zgonem. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina i bardzo licznie bliżsi i dalsi znajomi, władze gminy i druhowie strażacy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkannka
Mieszkannka
2 lata temu

Zgadzam nie warto jeszcze dywagować kto ma być nowym komendantem. To wielka strata dla gminy.
Problem odp Rzegnowo jest ogromny wczoraj był pożar jechał a inna jednostka która miał a 2 razy dalej niż Rzegnowo dziś też pożar odp by pomogło no co z trzeba ten patos rozwiązać ..

Zenek
Zenek
2 lata temu

Dla całej rodziny Kondolencje wyrazy głębokiego żalu jedynie co można powiedzieć to tyle że za wcześnie Panie Alfredzie za wcześnie ale tak widocznie Bóg chciał Bardzo porządny człowiek ojciec i mąż Brakuje na świecie tak wspaniałych ludzi
WIECZNY ODPOCZYNEK PANIE Alfredzie odpoczywaj w spokoju
bardzo dużo zrobiłeś dla ludzi Odpoczywaj w spokoju (*)

Jan
Jan
2 lata temu

Bardzo porządny człowiek

Nergal
Nergal
2 lata temu

Proponuję by komendantem osp dzierzgowo został Pan Balicki

Mariusz
Mariusz
2 lata temu
Reply to  Nergal

Nie zachowuj się jak ignorant…. Człowieka nie zdażyli pochować a Ty już obsadzasz jego stanowisko? Żenada

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu

Cała gmina pogrążona w żalu i smutku po stracie tak wspaniałego człowieka. Panie Alfredzie spoczywaj w pokoju [*]

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x