Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Apel „Pozwólcie żyć małemu Alfiemu Evansowi”


fot. facebookW akcję w obronie życia małego Alfiego Evansa, o którym mówi i pisze cały świat, włączyła się też z apelem wystosowanym do lekarzy i władz Wielkiej Brytanii  Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Płockiej. Poniżej treść apelu.

Bóg jest Panem Życia i Śmierci! Nikomu nie wolno odbierać życia drugiemu człowiekowi, zwłaszcza małemu i bezbronnemu. Apelujemy do lekarzy i stosownych władz Wielkiej Brytanii, by pozwoliły żyć małemu Alfiemu. Solidaryzujemy się z wszystkimi, którzy występują w obronie życia tego malutkiego dziecka. Nasz Apel kierujemy na ręce Ambasadora Królestwa Anglii w Warszawie.

Modlimy się za Alfiego i jego Rodziców. Wierzymy, że Alfi będzie mógł żyć i zostanie otoczony profesjonalną opieką medyczną.

„Kto jedno życie ratuje – ratuje cały świat” (Talmud).

***

Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Płockiej została powołana przez biskupa płockiego Piotra Liberę. Tworzy ją około 40 osób, przewodniczących i moderatorów ruchów i stowarzyszeń katolickich, działających w diecezji oraz księży, którzy pełnią funkcje asystentów kościelnych stowarzyszeń. Przewodniczącym rady jest ks. Andrzej Janicki, pracownik Sądu Biskupiego Płockiego. Celem działalności rady jest popieranie misji ruchów katolickich w Kościele i społeczeństwie. Jej zadaniem jest m.in. koordynacja wspólnych inicjatyw.

Apel w obronie życia Alfiego Evansa członkowie rady podpisali podczas spotkania w Opactwie Pobenedyktyńskim 26 kwietnia 2018 r.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Wiki
Gość
Wiki

„Nic nie boli tak jak życie” Spoczywaj w pokoju dzieciaku. Może gdzieś tam znajdziesz prawdziwe człowieczeństwo…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jedyne słowa które warto zacytować z tego apelu BÓG JEST PANEM ŻYCIA I ŚMIERCI–i to jest szczera prawda–dziś w nocy mały ALFIE EWANS ZMARŁ….

Anonim
Gość
Anonim

Pana Boga bym w to nie mieszała. To rozgrywki koncernów farmaceutycznych. Gruba sprawa. Tylko tym razem chyba im się to nie opyliło