Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aktywni biegacze. Od Warszawy po Gdynię


Miniony weekend okazał się aktywny dla biegaczy z powiatu mławskiego. Duża grupa stanęła na starcie trzynastej edycji warszawskiego półmaratonu. Natomiast do Gdyni wybrała się silna  drużyna kobiet.

Na tamtejszym Nadmorskim Bulwarze odbyła się wyjątkowa impreza Zawsze Pier(w)si. Skierowana do kobiet, została rozegrana na dystansie 5 kilometrów. Na starcie stanęły 1332 amatorki biegania – Mławę reprezentowały Monika Kucka, Iwona Kubit, Marzena Grzybowska, Anna Sokołowska, Iwona Wysocka, Kinga Ossowska, Katarzyna Grzywińska, Magdalena Ossowska i Iwona Lewandowska. Najwyżej w klasyfikacji generalnej, bo na 47. pozycji uplasowała się Kucka. Natomiast Sokołowska  stanęła na najniższym stopniu w kategorii wiekowej M50-59.

Także w Warszawie nie zabrakło naszych zawodników. Przeważali wśród nich mężczyźni – najszybciej do mety po pokonaniu dwudziestu jeden kilometrów dotarł Sławomir Kuchciński. Czas godzina dwadzieścia siedem minut i dwadzieścia osiem sekund pozwolił mu zająć 673. miejsce. Na dalszych lokatach uplasowali się Adam Piotrkowski, Robert Rejniak, Andrzej Litka, Krzysztof Grzybowski, Piotr Besser, Andrzej Marciniak, Krystian Lis, Diana Wtulich, Wojciech Więckowski, Agnieszka Rejniak, Damian Szczepkowski, Julia Gorzkiewicz, Piotr Rykaczewski oraz Bartosz Stańczak.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
k_______f
k_______f
3 lata temu

Bravo 569

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x