Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejne sukcesy przedszkolaków z SP 3 w konkursach recytatorskich


W ostatnich dniach  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 brali udział w konkursach recytatorskich, w których mieli okazję zaprezentować swoje zdolności i umiejętności.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ” W zdrowym ciele zdrowy duch”. Uczennice grupy 0B Maja Kwiatkowska i Nadia Kucińska wierszem „Abecadło zdrowia” zdobyły II miejsce.

Natomiast 25 kwietnia w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „DLA MOJEJ OJCZYZNY” zorganizowanym przez MPS nr1 w Mławie Antoś Rudziński, uczeń grupy 0B deklamując wiersz pt. ” Ojczyzna” Marii Konopnickiej wywalczył I miejsce.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x