Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyróżnienie dla Gabrysia Goli w ogólnopolskim konkursie


Gabryś Gola uczeń klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zuzanny Morawskiej  w Mławie zdobył wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Nie bądź bałwanem na stoku”.

Sprzedam Piec


Konkurs organizowała  Komenda Główna  Policji w Warszawie w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”. Akcja adresowana była do do różnych odbiorców: dla dorosłych – „Odpowiedzialni na stoku” oraz dla dzieci – „Stok nie jest dla bałwanów”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było pracy plastycznej w formacie od A-5 do A-3, wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych ilustrującej zasady Dekalogu Reguł FIS.

Źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x