Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oto laureaci powiatowego szczebla Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


Andżelika Raniszewska, Oliwia Szczepańska z zespołem oraz Kamil Jurkiewicz będą reprezentować Mławę w wojewódzkim etapie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Sprzedam Piec


Eliminacje powiatowe tegorocznej odsłony OKR-u przeprowadzono w Miejskim Domu Kultury w Mławie we wtorek 17 kwietnia 2018 r. W turnieju recytatorskim wzięło udział 5 uczestników, w turnieju poezji śpiewanej – 3, natomiast w turnieju „Wywiedzione ze słowa” – 2. Ich występom przyglądali się i przysłuchiwali profesjonalni jurorzy: instruktor ds. teatru Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie Edyta Bojkowska-Kolak, instruktor ds. muzyki Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie Michał Gogolewski oraz instruktor ds. teatru z Ciechanowa Katarzyna Chocholska. Po długich obradach przyznali nagrody i wyróżnienia artystom, których interpretacje ocenili najwyżej. Do kolejnego – wojewódzkiego etapu 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zaprosili zwycięzców z każdej z trzech kategorii zmagań: Andżelikę Raniszewską (turniej recytatorski), Oliwię Szczepańską z zespołem (turniej poezji śpiewanej) i Kamila Jurkiewicza (turniej „Wywiedzione ze słowa”). Zmagania na tym szczeblu mają się odbyć 28 i 29 kwietnia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie. Życzymy powodzenia!

Eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – nagrodzeni:

Turniej recytatorski: 1. Andżelika Raniszewska – ZS nr 4 w Mławie, 2. Andżelika Wrotna – I LO w Mławie, wyróżnienie: Jan Stasiak – ZS nr 4 w Mławie.

Turniej poezji śpiewanej: 1. Oliwia Szczepańska z zespołem – I LO w Mławie.

Wywiedzione ze słowa: 1. Kamil Jurkiewicz – UW-M w Olsztynie, wyróżnienie: Mateusz Przybyszewski – absolwent PWSZ w Ciechanowie

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x