Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Morskie Impresje Danuty Gastołek


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej oraz Pizzeria Joker zapraszają na wernisaż fotograficzny Danuty Gastołek.

Wernisaż odbędzie się w mławskim parku w pizzerii JOKER o godz. 18 w najbliższy piątek, tj. 27 kwietnia.

Danuta Gastołek – urodzona pierwszego dnia 1959 roku w Mławie. Z zawodu nauczyciel mianowany nauczania przedszkolnego i początkowego. Fotograf z zamiłowania. Od 2010 członek Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Przez lata czynnie związana z Grupą Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława.

Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. W 2013 roku wyróżniona w ogólnopolskim konkursie „IX Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne w Olszynie”.

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x