Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turniej ekologiczny a potem ogródek i porządki


23 kwietnia 2018 roku uczniowie Szkoły Filialnej w Grzebsku obchodzili Dzień Ziemi. Na początku dwie drużyny rywalizowały ze sobą w turnieju ekologicznym. Odpowiadali na pytania dotyczące roślin i zwierząt chronionych, recyklingu i skutków zanieczyszczenia środowiska. Na zakończenie konkursu uczestnicy wraz z publicznością rozwiązali krzyżówkę dotyczącą ekologii.


Następnie trzecioklasiści i przedszkolacy zrobili szkoły ogródek. Posadzili w doniczkach rzodkiewkę i sałatę oraz cebulę. Na koniec wszyscy młodzi ekolodzy wybrali się z własnoręcznie wykonanym transparentem i zielonymi balonami na spacer ulicami Grzebska. Uczniowie zbierali śmieci i sprzątali najbliższą okolicę oraz zagrabili teren wokół szkoły Dzięki takim działaniom planeta ziemia będzie piękna i czysta.

Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x