Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na podium w kategorii. Kłopoty ze zdrowiem


Sezon dla naszych kolarzy specjalizujących się w jeździe po trudnym terenie rozkręca się bardzo powoli. Bartosz Grędziński stracił kilka wyścigów z powodu kontuzji. Natomiast Michał Różański pojawił się na starcie zawodów w Kolbudach.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wyścig był jedną z odsłon tegorocznej edycji imprezy o nazwie Garmin MTB Series. Inauguracja nastąpiła na początku kwietnia w Gdańsku – mławianina zabrakło jeszcze na starcie. Na dystansie Maxi triumfował Tomasz Rępiński z Gdyni. Po zaciętym finiszu okazał się lepszy od Piotra Rzeszutka z Lęborka.

Ta dwójka zawodników rozstrzygnęła między sobą kwestię wygranej w Kolbudach. Tym razem na odcinku o długości 50 kilometrów lepszy okazał się Rzeszutek. Wyprzedził Rępińskiego, na trzeciej pozycji finiszował Michał Bogdziewicz.

Po przejechaniu siedemnastu kilometrów Różański tracił do ścisłej czołówki zaledwie pięćdziesiąt sekund. Niestety potem ta strata wzrosła, o miejscu na podium reprezentant Trigar MTB Team mógł  zapomnieć. Ostatecznie linię mety przejechał jako ósmy. W kategorii M18 uplasował się na drugiej pozycji.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Josef

„Na podium w kategorii. Kłopoty ze zdrowiem”. Ciekawa kategoria, moze sie zglosze, tez mam klopoty 🙂

Bart.

Bardzo ciekawe… „plotki do gablotki”