Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finał ligi bowling. Urząd Skarbowy przed SP 2


Dobiegła końca V edycja ligi Urzędowej w bowling. W meczu o siódme miejsce zagrali  GCKSiR  z Lipowca Kościelnego z Urzędem Pracy. Lepsi w  tym meczu okazali się urzędnicy z Lipowca Kościelnego wygrywając 493 do 453. Ekipa  Ekonomika w tej edycji musiała się zadowolić  piątym miejscem, wygrywając w swoim ostatnim meczu z Urzędem Miasta 577 do 484. Przypomnijmy iż Ekonomik w drugiej edycji zdobył  mistrzostwo.

Sprzedam Piec


W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się gmina Wieczfnia Kościelna z Sądem Rejonowym. Rok temu te zespoły grały o mistrzostwo IV edycji ligi Urzędowej lepsi wtedy okazali się zawodnicy z Wieczfni Kościelnej. W tym meczu po  pięciu kolejkach wszystko wskazywało, że Sąd zrewanżuje się za ubiegłoroczny finał , gdyż prowadził 35 punktami. Jednak druga część meczu należała do urzędników z Wieczfni , którzy nie dość , że odrobili stratę, to na kolejkę przed końcem wypracowali sobie 20 punktową przewagę. W dziesiątej kolejce drużynie z sądu nie pomógł nawet Olgierd Zimnowodzki , który rzucił dla swojej ekipy 175punktów. Ten indywidualny wynik zagwarantował Olgierdowi awans na drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, lecz nie dał ekipie z sądu miejsca na podium. Mecz zakończył się zwycięstwem gminy Wieczfnia Kościelna 606 do 572.

W piątej edycji ligi o mistrzostwo zagrali urzędnicy z Urzędu Skarbowego z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 2. Mecz od pierwszej kolejki był na bardzo wysokim poziomie. Do siódmej kolejki nieznacznie prowadziła ekipa z SP2.  O mistrzostwie zadecydowały ostatnie dwie kolejki, a dokładnie świetna gra Pawła Koronowskiego. Rzucone dwa strajki z rzędu zagwarantowały drużynie  Urzędu Skarbowego zdobycie mistrzostwa. Paweł rzucając 189 punktów przypieczętował sobie  zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej. Mecz zakończył się zwycięstwem Urzędu Skarbowego 642 do 617.

Po meczach finałowych odbyła się ceremonia wręczenia nagród.

Klasyfikację indywidualną wygrał Paweł Koronowski  z Urzędu Skarbowego ze średnią 182. Drugie miejsce zdobył Olgierd  Zimnowodzki(154,8 średnia). Na trzecim miejscu w klasyfikacji indywidualnej uplasował się Jarek Goschorski z Gminy Lipowiec Kościelny (153,7 średnia)

W śród kobiet najlepszą punktującą okazała się  Agnieszka Goschorska (142,6), drugie miejsce zdobyła Iwona Kohut-Sadza(139,3 średnia) z SP2,na najniższym podium stanęła Katarzyna Próchniak(134,6) z SP2

Najmłodszym zawodnikiem została Natalia Krystkiewicz, najstarszym zawodnikiem został Edward Staniszewski. Najlepszy wynik w lidze uzyskał Paweł Koronowski 236 punktów.

Źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gracz
gracz
2 lata temu

Paweł rzucił wmeczu finałowym nie 189 a 204p

karol
karol
2 lata temu
Reply to  gracz

w meczu finałowym rzucił 189punktów

aassssd
aassssd
2 lata temu

chyba Agata mu kupiła?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x