Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół Cantare na warsztatach w Krynicy Morskiej


Członkowie działającego przy Miejskim Domu Kultury w Mławie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” doskonalą swoje artystyczne umiejętności na warsztatach w Krynicy Morskiej.

„Szuka wymaga poświęceń i wielu godzin pracy. Seniorzy z Zespołu Artystycznego „Cantare” lubią podnosić sobie poprzeczkę i wykorzystują drzemiące w nich pokłady energii nie tylko na naukę śpiewu, ale również tańca” – czytamy na profilu facebookowym Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Podczas warsztatów w Krynicy Morskiej odwiedzili ich przedstawiciele Urzędu Miasta Mława z burmistrzem Sławomirem Kowalewskim na czele oraz członkowie Mławskiej Rady Seniorów, którzy wizytowali Dzienny Dom Pomocy i Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku. Byli pod dużym wrażeniem efektów wielu godzin ćwiczeń seniorów pod kierunkiem Edyty Suszek, nowej dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

źródło: UMM

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

15
KOMENTARZE

avatar
1500
REMO
Gość
REMO

jarząbek też kiedyś będziesz stary .dlaczego jątrzysz krytykując seniorów przecież dla nich to jest wspaniała rozrywka a niekiedy spełnienie marzeń młodości.tak trzymać CANTARE.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Teraz mogę być już tylko jeszcze starszy, jeśli o to chodzi …

Wólczyniak
Gość
Wólczyniak

Wynurzenia Jarząbka są zawsze pod górkę nigdy nic się jemu nie podoba. Po prostu kocha ryć i jątrzyć taka jego rola. Pewno coś z środkową częścią połaci mózgowych nie tak, wredność aż się przelewa z rozwodnionego czerepu.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Wólczyniaku, jeśli nie jesteś urzędasem z UM to pewnie jesteś bezrobotny i pracujesz na czarno, jeśli podobają Ci się bezsensowne wydatki UM na rożnego rodzaju fanaberie, za które my, mieszkańcy, płacimy. Co za sens ma wyjazd do ośrodka wypoczynkowego, żeby instruktor MDK z Mławy szkolił zespół z Mławy ? – toż to się kupy nie trzyma. Pewnie jeszcze pójdzie znów w koszty korkowego 😀
Twój czerep za to czuć środkiem z kapusty.
Tego co mi się podoba na ogół nie komentuję, klakierku – proste? 🙂

Obserwtorka
Gość
Obserwtorka

Bezrobotnym to jesteś zapewne Ty Jarząbku bo masz bardzo dużo czasu by pisać niemal pod każdym wydarzeniem swoje kąśliwe brudy. W każdym mieście w każdej organizacji rządowej czy pozarządowej organizowane są tego typu wyjazdy szkoleniowe, gdzie łączy się przyjemne z pożytecznym. Tam wyjeżdżają ludzie zasługujący na to. Oni swoje wypracowali i należy mieć do nich szacunek że chcą jeszcze tak ochoczo i wytrwale uczestniczyć w mławskim społeczeństwie. Po twoich wpisach widać że jesteś napływowy i guzik z tego rozumiesz. Zasłaniasz swoje wredne ordynarne wpisy niby troską o wydatki społeczne, a tak naprawdę w każdych wpisach opluwasz decyzje miasta czy MDK.… Czytaj więcej »

Think more
Gość
Think more

A’ propos wizyty Dziennym Domu Pomocy i Środowiskowym Domu Samopomocy w Gdańsku, czy nasi mławscy seniorzy będą mieli możliwość spędzania czasu na wolnym powietrzu, gdzie będą mogli w pogodne, ciepłe dni posiedzieć na ławeczkach, pograć w szachy czy w warcaby, czy też poćwiczyć jak to widać na zdjęciach z Gdańska (strona UM)??? Osobiście jakoś nie widzę obok tego budynku Sp.Mieszk. miejsca zorganizowanie jakiegoś spacerniaka i miejsca relaksu na świeżym powietrzu. Czy nie lepiej byłoby taki dom dziennego pobytu dla seniorów zorganizować w byłej popówce zamiast owego pałacu ślubów??? To miejsce lepiej zdałoby egzamin. Ciekawe co sądzą członkowie Rady Seniorów, którzy… Czytaj więcej »

Janina
Gość
Janina

Rada Seniorów proponowała przeznaczyć popówkę na dom seniora jeszcze przed jej remontem.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Szkoda, że nikt mądry nie posłuchał tego rozsądnego głosu.
Znów zmarnowane pieniądze podatników…

potrafiącasięcieszyć
Gość
potrafiącasięcieszyć

Dla Ciebie wszystkie są zmarnowane,to już norma 🙁

Anna
Gość
Anna

Nic nie jest zmarnowane. Dom dziennego pobytu na osiedlu Sienkiewicza jest potrzebny, bo tam jest na prawdę bardzo wielu seniorów. A pałac ślubów w parku, to wymarzona lokalizacja. Wyszło coś dobrego i dla młodych i i tych nieco starszych

Dobrze zoriętowany
Gość
Dobrze zoriętowany

DI znów odzywa się warchoł co niby to dba o pieniądze społeczne. To typowe dla jarząbka, nigdy nie czytałem pozytywnych wpisów, co za człowiek!!.

Dobrze zoriętowany
Gość
Dobrze zoriętowany

Nie powołuj się Janino na jakieś propozycje Rady Seniorów w sprawie przeznaczenie popówki na dom seniora. Były tylko zaledwie dwa głosy w tej sprawie i Rada nigdy nie stawiała sprawy że to jest propozycja całej Rady seniorów. Raczej rada przyznała rację podjętym ostatecznie decyzjom przeznaczenia na Pałac Slubów.

td33
Gość
td33

bezcenne spotkanie z panem burmistrzem-skończyły się wyjazdy zagraniczne więc trzeba odwiedzać Mławian, którzy pojechali uczyć się śpiewać za pieniądze podatników do Krynicy-za mało zdjęć panie burmistrzu-taki kawał drobi a tylko jedno zdjęcie

Marek
Gość
Marek

uważaj, bo zatrujesz się swoim jadem

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Kółko wzajemnej adoracji działa prężnie i jak widać rośnie.
Seniorzy za pieniądze podatników szkolą swój wokal w Krynicy Morskiej jakby w Mławie nie mogli (pewnie złe powietrze), a urzędasy i inni seniorzy ze złotoustym na czele, ponieważ pogoda piękna, jeżdżą ich odwiedzać. Wszyscy doskonale znający się na kondycji tegoż zespołu i na efektach szkolenia w owej Krynicy Morskiej.
Co to jest 200km w jedną stronę oraz wyżywienie i ewentualne noclegi.