Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół Cantare na warsztatach w Krynicy Morskiej


Członkowie działającego przy Miejskim Domu Kultury w Mławie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” doskonalą swoje artystyczne umiejętności na warsztatach w Krynicy Morskiej.

Sprzedam Piec


„Szuka wymaga poświęceń i wielu godzin pracy. Seniorzy z Zespołu Artystycznego „Cantare” lubią podnosić sobie poprzeczkę i wykorzystują drzemiące w nich pokłady energii nie tylko na naukę śpiewu, ale również tańca” – czytamy na profilu facebookowym Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Podczas warsztatów w Krynicy Morskiej odwiedzili ich przedstawiciele Urzędu Miasta Mława z burmistrzem Sławomirem Kowalewskim na czele oraz członkowie Mławskiej Rady Seniorów, którzy wizytowali Dzienny Dom Pomocy i Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku. Byli pod dużym wrażeniem efektów wielu godzin ćwiczeń seniorów pod kierunkiem Edyty Suszek, nowej dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

źródło: UMM

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
REMO
REMO
3 lata temu

jarząbek też kiedyś będziesz stary .dlaczego jątrzysz krytykując seniorów przecież dla nich to jest wspaniała rozrywka a niekiedy spełnienie marzeń młodości.tak trzymać CANTARE.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  REMO

Teraz mogę być już tylko jeszcze starszy, jeśli o to chodzi …

Wólczyniak
Wólczyniak
3 lata temu

Wynurzenia Jarząbka są zawsze pod górkę nigdy nic się jemu nie podoba. Po prostu kocha ryć i jątrzyć taka jego rola. Pewno coś z środkową częścią połaci mózgowych nie tak, wredność aż się przelewa z rozwodnionego czerepu.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Wólczyniak

Wólczyniaku, jeśli nie jesteś urzędasem z UM to pewnie jesteś bezrobotny i pracujesz na czarno, jeśli podobają Ci się bezsensowne wydatki UM na rożnego rodzaju fanaberie, za które my, mieszkańcy, płacimy. Co za sens ma wyjazd do ośrodka wypoczynkowego, żeby instruktor MDK z Mławy szkolił zespół z Mławy ? – toż to się kupy nie trzyma. Pewnie jeszcze pójdzie znów w koszty korkowego 😀
Twój czerep za to czuć środkiem z kapusty.
Tego co mi się podoba na ogół nie komentuję, klakierku – proste? 🙂

Obserwtorka
Obserwtorka
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Bezrobotnym to jesteś zapewne Ty Jarząbku bo masz bardzo dużo czasu by pisać niemal pod każdym wydarzeniem swoje kąśliwe brudy. W każdym mieście w każdej organizacji rządowej czy pozarządowej organizowane są tego typu wyjazdy szkoleniowe, gdzie łączy się przyjemne z pożytecznym. Tam wyjeżdżają ludzie zasługujący na to. Oni swoje wypracowali i należy mieć do nich szacunek że chcą jeszcze tak ochoczo i wytrwale uczestniczyć w mławskim społeczeństwie. Po twoich wpisach widać że jesteś napływowy i guzik z tego rozumiesz. Zasłaniasz swoje wredne ordynarne wpisy niby troską o wydatki społeczne, a tak naprawdę w każdych wpisach opluwasz decyzje miasta czy MDK. Zazdrość zżera czy głupota- oto jest dla kartofla pytanie.

Think more
Think more
3 lata temu

A’ propos wizyty Dziennym Domu Pomocy i Środowiskowym Domu Samopomocy w Gdańsku, czy nasi mławscy seniorzy będą mieli możliwość spędzania czasu na wolnym powietrzu, gdzie będą mogli w pogodne, ciepłe dni posiedzieć na ławeczkach, pograć w szachy czy w warcaby, czy też poćwiczyć jak to widać na zdjęciach z Gdańska (strona UM)???
Osobiście jakoś nie widzę obok tego budynku Sp.Mieszk. miejsca zorganizowanie jakiegoś spacerniaka i miejsca relaksu na świeżym powietrzu.
Czy nie lepiej byłoby taki dom dziennego pobytu dla seniorów zorganizować w byłej popówce zamiast owego pałacu ślubów??? To miejsce lepiej zdałoby egzamin.
Ciekawe co sądzą członkowie Rady Seniorów, którzy byli w onym Gdańsku.

Janina
Janina
3 lata temu
Reply to  Think more

Rada Seniorów proponowała przeznaczyć popówkę na dom seniora jeszcze przed jej remontem.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Janina

Szkoda, że nikt mądry nie posłuchał tego rozsądnego głosu.
Znów zmarnowane pieniądze podatników…

potrafiącasięcieszyć
potrafiącasięcieszyć
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

Dla Ciebie wszystkie są zmarnowane,to już norma 🙁

Anna
Anna
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

Nic nie jest zmarnowane. Dom dziennego pobytu na osiedlu Sienkiewicza jest potrzebny, bo tam jest na prawdę bardzo wielu seniorów. A pałac ślubów w parku, to wymarzona lokalizacja. Wyszło coś dobrego i dla młodych i i tych nieco starszych

Dobrze zoriętowany
Dobrze zoriętowany
2 lata temu
Reply to  Jarząbek

DI znów odzywa się warchoł co niby to dba o pieniądze społeczne. To typowe dla jarząbka, nigdy nie czytałem pozytywnych wpisów, co za człowiek!!.

Dobrze zoriętowany
Dobrze zoriętowany
2 lata temu
Reply to  Janina

Nie powołuj się Janino na jakieś propozycje Rady Seniorów w sprawie przeznaczenie popówki na dom seniora. Były tylko zaledwie dwa głosy w tej sprawie i Rada nigdy nie stawiała sprawy że to jest propozycja całej Rady seniorów. Raczej rada przyznała rację podjętym ostatecznie decyzjom przeznaczenia na Pałac Slubów.

td33
td33
3 lata temu

bezcenne spotkanie z panem burmistrzem-skończyły się wyjazdy zagraniczne więc trzeba odwiedzać Mławian, którzy pojechali uczyć się śpiewać za pieniądze podatników do Krynicy-za mało zdjęć panie burmistrzu-taki kawał drobi a tylko jedno zdjęcie

Marek
Marek
2 lata temu
Reply to  td33

uważaj, bo zatrujesz się swoim jadem

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Kółko wzajemnej adoracji działa prężnie i jak widać rośnie.
Seniorzy za pieniądze podatników szkolą swój wokal w Krynicy Morskiej jakby w Mławie nie mogli (pewnie złe powietrze), a urzędasy i inni seniorzy ze złotoustym na czele, ponieważ pogoda piękna, jeżdżą ich odwiedzać. Wszyscy doskonale znający się na kondycji tegoż zespołu i na efektach szkolenia w owej Krynicy Morskiej.
Co to jest 200km w jedną stronę oraz wyżywienie i ewentualne noclegi.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x