Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zespół Cantare na warsztatach w Krynicy Morskiej


Członkowie działającego przy Miejskim Domu Kultury w Mławie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” doskonalą swoje artystyczne umiejętności na warsztatach w Krynicy Morskiej.

„Szuka wymaga poświęceń i wielu godzin pracy. Seniorzy z Zespołu Artystycznego „Cantare” lubią podnosić sobie poprzeczkę i wykorzystują drzemiące w nich pokłady energii nie tylko na naukę śpiewu, ale również tańca” – czytamy na profilu facebookowym Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Podczas warsztatów w Krynicy Morskiej odwiedzili ich przedstawiciele Urzędu Miasta Mława z burmistrzem Sławomirem Kowalewskim na czele oraz członkowie Mławskiej Rady Seniorów, którzy wizytowali Dzienny Dom Pomocy i Środowiskowy Dom Samopomocy w Gdańsku. Byli pod dużym wrażeniem efektów wielu godzin ćwiczeń seniorów pod kierunkiem Edyty Suszek, nowej dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ