Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Wypadek na ulicy Kopernika. Skuterem uderzył w BMW


Zderzenie skutera z samochodem osobowym BMW nie skończyło się dobrze dla kierowcy tegoż skutera. Z obrażeniami został przewieziony do mławskiego szpitala, a pojazd jest poważnie uszkodzony. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z ulicą Dudzińskiego dzisiaj (21 kwietnia) około godziny 16:20. Działania ratownicze na miejscu zdarzenia prowadziły dwa zastępy JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

red.

Aktualizacja 23.04.2018 r.

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 72- letni mężczyzna kierujący skuterem. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Kopernika z ul. Dudzińskiego w Mławie.

W sobotę, chwilę po godz. 16:00 na skrzyżowaniu ul. Kopernika z ul. Dudzińskiego w Mławie doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został 72- letni mężczyzna kierujący skuterem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki BMW X3, 39- letni mieszkaniec pow. działdowskiego, jadąc ul. Kopernika i skręcając w lewo w ul. Dudzińskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skuterem ul. Kopernika w kierunku Al. Marszałkowskiej. Kierujący jednośladem marki ZIPP VAPOR, mieszkaniec pow. mławskiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o rozwagę na drodze – miejmy świadomość, że osoby podróżujące samochodem są zabezpieczone przez pasy, poduszki powietrzne i inne środki techniczne chroniące je przy zderzeniu. Jednoślady, co oczywiste, żadnych zabezpieczeń tego typy nie posiadają. Kierowcę chroni jedynie kask i kombinezon. Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji skutera- motocykla z samochodem, to kierujący jenośladem ma najmniejsze szanse na przeżycie czy wyjścia z wypadku bez obrażeń. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława


fot. KPP Mława:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianka
Gość
Mławianka

Wg mnie kierowca powinien byc przykładnie ukarany. Nie akceptujmy takich zachowań kierowców. Teraz nie ma prawa ani rowerzysta ani nawet pieszy na przejściu!!! Ludzie, przecież my wzajenie się pozabijamy !!!

przystojniak
Gość
przystojniak

ile masz lat?

Kobieta
Gość
Kobieta

Jaki przystojny Policjant po prawej <3

auto osobowe
Gość
auto osobowe

srajcyngle zasrane

kierowca
Gość
kierowca

znowu warzywka na drogach i ulicach 🙁

Z warzywniaka
Gość
Z warzywniaka

Warzywo to chyba masz w glowie – GŁĄBA

Zygi
Gość
Zygi

Dla tego gościa to się skoczył sezon.

Ktos
Gość
Ktos

Sezon otwarty….