Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy sprzątali po budowlańcach na Sienkiewicza i Gdyńskiej


Mławscy strażacy przed południem dwukrotnie sprzątali wylaną na jezdnię zaprawę betonową, która spadła z pojazdu ciężarowego.  Na pewnym odcinku zgubiona zaprawa pokrywała niemal całą szerokość jednego pasa ruchu. Pierwsze zdarzenie miało miejsce na wiadukcie przy ulicy Sienkiewicza, drugie na ulicy Gdyńskiej. Strażacy oczyścili i spłukali jezdnię. Podczas sprzątania ruchem kierowała policja i  odbywał się on wtedy wahadłowo.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
3 lata temu

I kto za to zapłaci?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x