Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Plac zabaw dla dzieci przy SP 2 gotowy


Plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 jest już dostępny dla dzieci. Wykonawca z umowy wywiązał się prawie na dwa miesiące przed wyznaczonym terminem.

Plac zabaw jest położony na zacisznym terenie za budynkiem szkoły. Dobrze go widać od ul. Bagno. Do dyspozycji maluchów są: zestaw wielofunkcyjny w formie wozu strażackiego, huśtawka z siedziskiem typu bocianie gniazdo, zestaw sprawnościowy typu skoczki, linarium, karuzela na 3 sprężynach, huśtawka wagowa w kształcie żaby, trampolina, tuby do rozmawiania w kształcie kwiatków oraz tablice edukacyjne dźwiękowe – perkusja i cymbałki. Wszystko zostało zainstalowane na bezpiecznej, poliuretanowej nawierzchni.

Na ogrodzonym placu ustawiono elementy małej architektury, kosze na śmieci oraz ławki z oparciem i bez. Obiekt objęty jest stałym nadzorem kamer.

Budowa placu zabaw przy SP 2 kosztowała miasto 246 928,65 zł. Jego elementy posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Wykonawca udzielił miastu 5-letniej gwarancji.

Firma DAR-POL Dariusza Cieślaka ze Szczytna od poniedziałku rozpocznie prace przy drugim obiekcie – na terenie Szkoły Podstawowej nr 3. Zgodnie z podpisaną umową kompleksowa budowa dwóch placów miała potrwać do połowy czerwca. Dobra jakość i tempo robót rokują, że także najmłodsi uczniowie „Trójki” wcześniej, niż zakładano, będą mogli korzystać z urządzeń zabawowych.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ