Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Plac zabaw dla dzieci przy SP 2 gotowy


Sprzedam Piec


Plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 jest już dostępny dla dzieci. Wykonawca z umowy wywiązał się prawie na dwa miesiące przed wyznaczonym terminem.

Plac zabaw jest położony na zacisznym terenie za budynkiem szkoły. Dobrze go widać od ul. Bagno. Do dyspozycji maluchów są: zestaw wielofunkcyjny w formie wozu strażackiego, huśtawka z siedziskiem typu bocianie gniazdo, zestaw sprawnościowy typu skoczki, linarium, karuzela na 3 sprężynach, huśtawka wagowa w kształcie żaby, trampolina, tuby do rozmawiania w kształcie kwiatków oraz tablice edukacyjne dźwiękowe – perkusja i cymbałki. Wszystko zostało zainstalowane na bezpiecznej, poliuretanowej nawierzchni.

Na ogrodzonym placu ustawiono elementy małej architektury, kosze na śmieci oraz ławki z oparciem i bez. Obiekt objęty jest stałym nadzorem kamer.

Budowa placu zabaw przy SP 2 kosztowała miasto 246 928,65 zł. Jego elementy posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Wykonawca udzielił miastu 5-letniej gwarancji.

Firma DAR-POL Dariusza Cieślaka ze Szczytna od poniedziałku rozpocznie prace przy drugim obiekcie – na terenie Szkoły Podstawowej nr 3. Zgodnie z podpisaną umową kompleksowa budowa dwóch placów miała potrwać do połowy czerwca. Dobra jakość i tempo robót rokują, że także najmłodsi uczniowie „Trójki” wcześniej, niż zakładano, będą mogli korzystać z urządzeń zabawowych.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
aaa
aaa
3 lata temu

Wszystko fajnie. Plac ładny,kolorowy, pajęczyna ekstra ale zjeżdżalnie są tak niskie jak dla dzieci ze żłobka. To jest plac dla dzieci szkolnych od 5r ż, dla klas 1,2,3. Czy budujący i zatwierdzający nie wiedzą ile takie dzieci mają wzrostu ?

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  aaa

Wstęp na ten plac jest wolny, a więc plac przeznaczony chyba nie tylko dla dzieci ze szkoły. W okolicznych blokach mieszkają również mniejsze dzieci, a więc dobrze, że są i mniejsze urządzenia do zabawy.

aaa
aaa
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Tak . Zgadzam się. Powinny być też i dla małych dzieci ale i dla starszych. Takie rozwiązanie jest np. przy przedszkolu na Hożej.

Ytj
Ytj
3 lata temu
Reply to  aaa

Polska mentalność zawsze coś nie pasuje!

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Ytj

Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania na ten temat, Twojego zdania tu nie widzę, tylko krytykanctwo innych komentatorów – polska mentalność

JFK..
JFK..
3 lata temu
Reply to  Ytj

Tak bo jak cos jest zrobione za nasze podatki to ma nam służyć nie być kiełbasą wyborczą

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x