Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

Aneta Majeran w ślubnej sukni. Zobacz najnowszy klip zespołu SuperNova!


Kadr z teledysku „Ten Dzień”.

Słoneczne ogrody Mława

Zespół SuperNova, którego wokalistką jest pochodząca z Lipowca Kościelnego Aneta Majeran, nagrał kolejny klip, tym razem do piosenki zadedykowanej tegorocznym pannom młodym. Klimatyczny utwór nosi tytuł „Ten Dzień”.

To już trzeci teledysk na koncie zespołu. Pierwszym, debiutanckim był „Ile bym dała”. Kolejny, „Za chłopaka chcę mieć strażaka” zgromadził blisko pół miliona wyświetleń na YouTube. Przypomnijmy, wystąpili w nim strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowcu Kościelnym, a fotorelację z planu czytelnicy Codziennika mogli obejrzeć tutaj.

Na swoim fanpeag’u na Facebooku SuperNova zapowiedziała jeszcze dwie muzyczne niespodzianki, które mają się ukazać w nadchodzących miesiącach.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia najnowszego video.

red.

 

 

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Karlano

Super!

edek 34

BEZNADZIEJA…wycie-amatorczyzna !!!

Edek-zgredek

Fantastycznie, że wyraził Pan swoją inteligentną, pełną wyczucia i emocji opinię, dzięki niej świat stał się naprawdę bogatszy.

Osesek

sam jestes amator, nawet komentarza nie umiesz napisac

Jaja

Koleś z ukrytej prawdy..