Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mocny początek Kuciejczyka. Mistrz Polski masters


Początek kwietnia okazał się pracowity dla biegacza z Szydłowa Henryka Kuciejczyka. W święta Wielkiej Nocy jeszcze odpoczywał, ale od następnego weekendu w werwą przystąpił do nowych wyzwań. Sezon rozpoczął w Raszynie.

Słoneczne ogrody Mława

Dziewiąta edycja tamtejszego biegu na 10000 metrów zgromadziła na starcie 432 śmiałków. Jako pierwszy linię mety przekroczył Mateusz Kaczor. Do zwycięzcy z Radomia szydłowianin stracił siedem minut i dziewięć sekund. Ten wynik pozwolił na zajęcie czternastej pozycji w klasyfikacji generalnej – w kategorii M50 był drugi.

Tydzień później Kuciejczyk zameldował się w Golubiu-Dobrzyniu. Ogólnopolski bieg przełajowy na dystansie ośmiu kilometrów stanowił jednocześnie mistrzostwa Polski masters. Do walki przystąpiło 109 zawodników. W klasyfikacji generalnej nasz zawodnik został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji. Za to w kategorii M55 okazał się już najlepszy. Sięgnął po złoty medal, drugiego na mecie Wojciecha Więckowskiego wyprzedził o minutę i trzynaście sekund.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Ktos

Bravo

Anonimowo

Ekstra. To dopiero wynik. Kuciejczyk górą !!!

Anon

Gratulacje panie Henryku