Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dawka pozytywnej energii. Jubileusz PaTPORTU w Szreńsku


Policjanci z Posterunku Policji w Szreńsku wzięli udział w II rocznicy powstania PaTPORTU w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku. Spotkanie zostało przeprowadzone pod hasłem „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”.

Sprzedam Piec


Na terenie pow. mławskiego działa grupa PaTPORT utworzona w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku – rejon służbowy Posterunku Policji w Szreńsku w Komendy Powiatowej Policji w Mławie. PaTPORT wspiera wójt gm. Szreńsk i samorząd lokalny. Opiekunem grupy jest lider PatPORTU  Wiesław Paszta.

Spotkanie  zostało przeprowadzone pod hasłem „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”. Młodzież wspólnie z liderem grupy, przedstawiła przegląd działań grupy PaTPORT oraz plany swoich działań. Zaprezentowała program artystyczny dotyczący zagrożeń w związku z zażywaniem narkotyków i dopalaczy, jak również kształtowania świadomości wśród młodzieży szkolnej na temat negatywnego wpływu środków odurzających na funkcjonowanie organizmu człowieka. W dalszej części nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy – „belgijka” oraz hymnu PaT – „Profilaktyka a Ty”.

Muzyka, taniec, warsztaty profilaktyczne młodzieży a przede wszystkim dużo pozytywnej energii – tak w największym skrócie można opisać spotkania grupy PaTPORTU w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku.

źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x