Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławska Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora


Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza mieszkańców Mławy na Mławską Inaugurację Ogólnopolskiej Karty Seniora, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2018r. o godz. 15,00 (piątek) w sali widowiskowej Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie, ul Sienkiewicza 24.

Plan spotkania:

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


  • Wystąpienie przedstawicieli Stowarzyszenia MANKO, organizatorów Programu Ogólnopolska Karta Seniora,
  • Uroczyste wręczenie pierwszych Kart Seniora w Mławie,
  • Uroczyste wręczenie certyfikatów Partnerom projektu z Mławy – Miejsce przyjazne seniorom,
  • Występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie.
Mława przystępuje do programu Miasto Przyjazne Seniorom. W kancelarii urzędu miasta można już składać wnioski o przyznanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Dokumenty będą wydawane od 19 kwietnia. Ich posiadacze mogą korzystać z ulg, zniżek lub innych przywilejów oferowanych przez podmioty prywatne i firmy z całej Polski.
W poniedziałek 5 marca 2018 r. Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał porozumienie ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa, które jest organizatorem i realizatorem Ogólnopolskiego Programu Miasto Przyjazne Seniorom i wydawcą magazynu ,,Głos Seniora”. Porozumienie to wprowadza na terenie Miasta Mława Ogólnopolską Kartę Seniora. Jest ona przeznaczona dla mieszkańców Mławy, którzy ukończyli 60. rok życia. Dzięki karcie mławscy seniorzy będą mogli korzystać z promocji przygotowanych przez partnerów programu w całej Polsce.
Ogólnopolską Kartę Seniora posiada obecnie ponad 150 tysięcy osób w wieku powyżej 60 lat. Mogą one korzystać ze zniżek na wybrane produkty i usługi w 1200 punktach (w tym instytucjach). Wśród partnerów programu znajdują się m.in. uzdrowiska, hotele, pensjonaty, ośrodki zdrowotno-medyczne oraz kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie), akademie językowe, centra sportu, biura podróży, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, kwiaciarnie oraz wiele innych przedsiębiorstw.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
qee
qee
3 lata temu

RODO GIODO czy wie o praktyce magistratu jakoby można było wypełniony wniosek przesłać z wrażliwymi danymi seniora jako skan obrazek bez szyfrowania… e-mailem… za to będzie kara Panie Burmistrzu dla Pana osobiście na co Pan pozwala swoim urzędnikom…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x