Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wszystko jasne. Miasto naprawi oświetlenie na kilku ulicach


Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zaświecą nieczynne oprawy oświetleniowe na kilku miejskich ulicach. Miasto szuka wykonawcy naprawy oświetlenia ulicznego na ulicach: Działdowskiej, hm. Wandy Szczęsnej-Lesiowskiej, Abpa Nowowiejskiego oraz Al. Marszałkowskiej.

Sprzedam Piec


Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca załączy oświetlenie we wszystkich punktach świetlnych, usunie usterki, wymieni i naprawi nieczynne źródła światła oraz przeprowadzi prace niezbędne do uzyskania pożądanego przez miasto efektu oświetleniowego.

Według zaleceń ratusza, w ulicy Działdowskiej, hm. Wandy Szczęsnej-Lesiowskiej i Al. Marszałkowskiej oświetlenie było ustawione na czynną co 2 oprawę skierowaną na przemian raz na ulicę, raz na chodnik. Przy skrzyżowaniach mają być czynne obie oprawy na słupie. Wiadukt ma być oświetlony całościowo.

W celu ustalenia zakresu napraw wykonawca ma przeprowadzić obserwację stanu sprawności oświetlenia na wymienionych ulicach. Na wykonane prace wykonawca udzieli rocznej gwarancji.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JFK..
JFK..
3 lata temu

Przed wyboramy to i na zarowki jest kasa i wszystkie będą świecić normalnie cud oswiecenia a raczej oświetlenia
Jeszcze trawę na zielono a dziury w asfalcie na czarno i bedzie pieknie

A tak na marginesie w innych miastach żarówki wymienia sie na bieżąco bez komunikatow w prasie bo to z..
Obowiazek

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  JFK..

Tyle milionów kredytu czy też obligacji to i na żarówki starczy

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  JFK..

W LG przed wizytacją malują, to może i burmistrz pomaluje…

ghh
ghh
3 lata temu

po co naprawiac jak i tak oswietlenie ns ul.marszalkowskiej jest wylaczane. no coz burmistrz szasta a ktos sie pasie

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x