Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ulica Chrobrego przez trzy dni wyłączona z ruchu, ruszy budowa kanalizacji


Już od czwartku 19 do soboty 21 kwietnia 2018 r. mławska ulica Chrobrego będzie zamknięta dla ruchu. Chrobrego będą mogły wjeżdżać tylko pojazdy zaopatrzenia.  Mieszkańcy okolicznych bloków wjeżdżać powinni ulicą Misjonarską.

Utrudnienia będą spowodowane prowadzoną w tamtym rejonie budową kanalizacji sanitarnej (prace w ramach rewitalizacji obszaru wokół „handlowca”). W ulicę Chrobrego – ale tylko do miejsca, przy którym jest zlokalizowany sklep komputerowy – od 19 do 21 kwietnia będą mogły wjechać wyłącznie pojazdy zaopatrzenia. Mieszkańców bloków położonych w obszarze ograniczonym ulicami Stary Rynek, Chrobrego, Żwirki i Padlewskiego, prosimy o korzystanie w tym okresie wyłącznie z wjazdu od strony Padlewskiego (ulica Misjonarska). Przejezdny będzie także wjazd na plac 3 Maja od strony ul. 3 Maja.

Ulica Chrobrego zostanie odpowiednio oznakowana. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność i przepraszamy za niedogodności.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ulica Chrobrego przez trzy dni wyłączona z ruchu, ruszy budowa kanalizacji"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Suez zaciera raczki

wpDiscuz