Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica Chrobrego przez trzy dni wyłączona z ruchu, ruszy budowa kanalizacji


Już od czwartku 19 do soboty 21 kwietnia 2018 r. mławska ulica Chrobrego będzie zamknięta dla ruchu. Chrobrego będą mogły wjeżdżać tylko pojazdy zaopatrzenia.  Mieszkańcy okolicznych bloków wjeżdżać powinni ulicą Misjonarską.

Sprzedam Piec


Utrudnienia będą spowodowane prowadzoną w tamtym rejonie budową kanalizacji sanitarnej (prace w ramach rewitalizacji obszaru wokół „handlowca”). W ulicę Chrobrego – ale tylko do miejsca, przy którym jest zlokalizowany sklep komputerowy – od 19 do 21 kwietnia będą mogły wjechać wyłącznie pojazdy zaopatrzenia. Mieszkańców bloków położonych w obszarze ograniczonym ulicami Stary Rynek, Chrobrego, Żwirki i Padlewskiego, prosimy o korzystanie w tym okresie wyłącznie z wjazdu od strony Padlewskiego (ulica Misjonarska). Przejezdny będzie także wjazd na plac 3 Maja od strony ul. 3 Maja.

Ulica Chrobrego zostanie odpowiednio oznakowana. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność i przepraszamy za niedogodności.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Suez zaciera raczki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x