Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy wypadek na Alei św. Wojciecha. Pijany kierowca wpadł w wykopy i wywrócił auto


Dziś około godziny 10 – tej na końcu ulicy Kościuszki, krzyżującej się tam z ulicą Graniczną i budowaną dopiero Aleją św. Wojciecha, kierowca osobowego volvo nie opanował auta i wpadł w wykopy. Auto wywróciło się na dach. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława i policja. Kierowca prawdopodobnie był nietrzeźwy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

avatar
1500
Migotka
Gość
Migotka

I znowu kolejny pijany kierowca. Dobrze, że nikogo nie zabił. Z jaką szybkością trzeba było jechać, żeby wypaść z drogi..

haha
Gość
haha

ale urwał 😉

Antypijak
Gość
Antypijak

W ratuszu, to jesczcze za jazdę po pijanemu nagrodę w postaci 3 miesięcznego wypowiedzenia dają ?

Obywatel39
Gość
Obywatel39

Kto ten aswalt latal na Kosciuszki?-dziura na dziurze Masakra,a kasa wzieta…! Panie Burmistrzu jak ktos ,to odebral…?Do poprawy.

Feliks
Gość
Feliks

Masakra. Niech taki pijany rozjedzie pieszego na pasach i co wtedy ? Władze takim delikwentem powinni wsadzać z automatu do więzienia. Poschylał by się tam po mydło pobytu wtedy by dostał odpowiednią nauczkę.

Proste i szybkie rozwiązanie
Gość
Proste i szybkie rozwiązanie

Nie. Po co go mamy utrzymywać. 30 tys. kary i przez miesiąc upublicznienie wizerunku na plakatach że był pijany za kierownicą.

El Capo
Gość
El Capo

Żebyś Ty! Nie musiał sięgać po mydło

Tak jest
Gość
Tak jest

Wtedy to burmistrz powie w radio, że kierowca zachował się honorowo, a w nagrodę dostanie wypowiedzenie i pensję gratis.

max
Gość
max

witam
a gdzie prawidłowe oznakowanie budowy, gdzie ogrodzenie??? wszystko robione na wariata, bez przestrzegania przepisów BHP
ale najważniejsze że budują…..

Lili
Gość
Lili

Jeśli byl nietrzeźwy to nie ma przebacz i zadne tłumaczenia ze budowa niezabezpieczona go nie uratują. Stop pijakom

Jurek
Gość
Jurek

Jedź i zobacz oznakowanie. Dodatkowo usypany jest wał piasku aby zabezpieczyć budowę. Ale dla pijanego wariata nie ma żadnych przeszkód.

Miśko
Gość
Miśko

Ty pajacu pijany kierowca się rozwalił ma na co zasłużył a tek kretyn wyskakuje tu ze znakami i ogrodzeniem

anty-max
Gość
anty-max

takim jak Ty nidgy nie dogodzi , nie buduja … nic nie robia co za kraj co za wladza , cos robia zle ze robia i zle robia , ubierz sie ladnie i do lekarza tylko dobrego bo rodzinny nie pomorze.