Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Pierwszy wypadek na Alei św. Wojciecha. Pijany kierowca wpadł w wykopy i wywrócił auto


Dziś około godziny 10 – tej na końcu ulicy Kościuszki, krzyżującej się tam z ulicą Graniczną i budowaną dopiero Aleją św. Wojciecha, kierowca osobowego volvo nie opanował auta i wpadł w wykopy. Auto wywróciło się na dach. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława i policja. Kierowca prawdopodobnie był nietrzeźwy.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

13 - liczba komentarzy w artykule "Pierwszy wypadek na Alei św. Wojciecha. Pijany kierowca wpadł w wykopy i wywrócił auto"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Migotka
Gość

I znowu kolejny pijany kierowca. Dobrze, że nikogo nie zabił. Z jaką szybkością trzeba było jechać, żeby wypaść z drogi..

haha
Gość

ale urwał 😉

Antypijak
Gość

W ratuszu, to jesczcze za jazdę po pijanemu nagrodę w postaci 3 miesięcznego wypowiedzenia dają ?

Obywatel39
Gość

Kto ten aswalt latal na Kosciuszki?-dziura na dziurze Masakra,a kasa wzieta…! Panie Burmistrzu jak ktos ,to odebral…?Do poprawy.

Feliks
Gość

Masakra. Niech taki pijany rozjedzie pieszego na pasach i co wtedy ? Władze takim delikwentem powinni wsadzać z automatu do więzienia. Poschylał by się tam po mydło pobytu wtedy by dostał odpowiednią nauczkę.

Tak jest
Gość

Wtedy to burmistrz powie w radio, że kierowca zachował się honorowo, a w nagrodę dostanie wypowiedzenie i pensję gratis.

El Capo
Gość

Żebyś Ty! Nie musiał sięgać po mydło

Proste i szybkie rozwiązanie
Gość

Nie. Po co go mamy utrzymywać. 30 tys. kary i przez miesiąc upublicznienie wizerunku na plakatach że był pijany za kierownicą.

wpDiscuz