Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Pierwszy wypadek na Alei św. Wojciecha. Pijany kierowca wpadł w wykopy i wywrócił auto


Dziś około godziny 10 – tej na końcu ulicy Kościuszki, krzyżującej się tam z ulicą Graniczną i budowaną dopiero Aleją św. Wojciecha, kierowca osobowego volvo nie opanował auta i wpadł w wykopy. Auto wywróciło się na dach. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława i policja. Kierowca prawdopodobnie był nietrzeźwy.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

1500
Migotka

I znowu kolejny pijany kierowca. Dobrze, że nikogo nie zabił. Z jaką szybkością trzeba było jechać, żeby wypaść z drogi..

haha

ale urwał 😉

Antypijak

W ratuszu, to jesczcze za jazdę po pijanemu nagrodę w postaci 3 miesięcznego wypowiedzenia dają ?

Obywatel39

Kto ten aswalt latal na Kosciuszki?-dziura na dziurze Masakra,a kasa wzieta…! Panie Burmistrzu jak ktos ,to odebral…?Do poprawy.

Feliks

Masakra. Niech taki pijany rozjedzie pieszego na pasach i co wtedy ? Władze takim delikwentem powinni wsadzać z automatu do więzienia. Poschylał by się tam po mydło pobytu wtedy by dostał odpowiednią nauczkę.

Proste i szybkie rozwiązanie

Nie. Po co go mamy utrzymywać. 30 tys. kary i przez miesiąc upublicznienie wizerunku na plakatach że był pijany za kierownicą.

El Capo

Żebyś Ty! Nie musiał sięgać po mydło

Tak jest

Wtedy to burmistrz powie w radio, że kierowca zachował się honorowo, a w nagrodę dostanie wypowiedzenie i pensję gratis.

max

witam
a gdzie prawidłowe oznakowanie budowy, gdzie ogrodzenie??? wszystko robione na wariata, bez przestrzegania przepisów BHP
ale najważniejsze że budują…..

Lili

Jeśli byl nietrzeźwy to nie ma przebacz i zadne tłumaczenia ze budowa niezabezpieczona go nie uratują. Stop pijakom

Jurek

Jedź i zobacz oznakowanie. Dodatkowo usypany jest wał piasku aby zabezpieczyć budowę. Ale dla pijanego wariata nie ma żadnych przeszkód.

Miśko

Ty pajacu pijany kierowca się rozwalił ma na co zasłużył a tek kretyn wyskakuje tu ze znakami i ogrodzeniem

anty-max

takim jak Ty nidgy nie dogodzi , nie buduja … nic nie robia co za kraj co za wladza , cos robia zle ze robia i zle robia , ubierz sie ladnie i do lekarza tylko dobrego bo rodzinny nie pomorze.