Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Już od 5 maja w parku miejskim znów kupisz regionalne przysmaki


Mławska Aleja Przysmaków to doskonałe miejsce do prezentowania i sprzedaży swojskich wyrobów. W targu organizowanym w Parku Miejskim biorą udział wytwórcy żywności z Mławy i okolic. W tym roku rozpoczynamy sprzedaż już 5 maja, dlatego nie warto czekać z nadsyłaniem zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z informacjami i formularzem zgłoszeniowym.

Na targ zapraszamy wyłącznie wytwórców zdrowej, swojskiej żywności, przygotowywanej na bazie naturalnych składników i według domowych receptur. W 2017 roku wystawcy oferowali m.in. sery produkowane z krowiego i koziego mleka, przetwory, miody oraz wyroby wędliniarskie. Liczymy, że w tym roku grono wystawców się powiększy, a mieszkańcy będą mogli nabyć wyroby już w pierwszą sobotę maja.

Mławska Aleja Przysmaków to wydarzenie cykliczne organizowane w każdą sobotę. Planowany czas realizacji w tym roku 5.05.-29.09.2018 r. Stoiska będzie można wystawiać w godz. 9.00-14.00 w Parku Miejskim, blisko wejścia od ulicy Żeromskiego. Zachęcamy do punktualnego zjawiania się na placu przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego i wybrania sobie miejsca na rozłożenie stoiska. Tylko od Państwa zależy, gdzie się zaprezentujecie. Informacje o opłacie targowej znajdują się w formularzu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MDK Mława można nadsyłać do 30 kwietnia 2018 r.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz